Google Play Games logo

Aplikacja Gry Google Play dostępna dla Polaków. Możemy już uruchamiać gry z Androida na PC

Oferowana dotychczas wyłącznie w wybranych krajach aplikacja Gry Google Play została niedawno udostępniona także dla Polaków, dzięki czemu macie możliwość uruchomić wybrane gry mobilne z Androida na PC. Usługa wciąż znajduje się w wersji beta, dlatego nie znajdziecie w niej jeszcze zbyt wielu tytułów, a do tego nie wszystko może jeszcze działać tak, jak powinno.

Google Play Games for PC w Polsce

Google ogłosiło niedawno, że ich program Google Play Games for PC został rozszerzony na kraje europejskie. Na liście znalazła się także Polska.

Aby pobrać aplikację, musicie przejść na stronę Gry Google Play. Po zainstalowaniu programu uzyskacie dostęp do liczącej sobie kilkaset pozycji bazy gier, które będziecie mogli uruchomić na swoim PC. Warto zaznaczyć, że tytuły dostępne w ramach usługi można obsługiwać za pomocą klawiatury i myszy, a osiągnięcia oraz zapisy synchronizowane są pomiędzy telefonem i komputerem.


Łowcy, zamierzacie grać w gry mobilne na PC, czy też nie dacie szans nowej usłudze od Google?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.