Pre-order Alone in the Dark

Alone in The Dark ucieka z zatłoczonego października. Przez Spider-Man 2 kolejna premiera została opóźniona

Premiera Alone in The Dark została przełożona. Reboot kultowej przed laty marki survival horrorów nie trafi do nas w przyszłym miesiącu, a dopiero w 2024 r. Co najśmieszniejsze, twórcy w żaden sposób nie kryją powodu przesunięcia tworzonego przez siebie survival horroru. W opublikowanym na portalu X (Twitter) wpisie jasno sugerują, że październik jest zbyt wypakowany mocnymi tytułami, dlatego też uciekają z wydaniem gry w nieco spokojniejszy okres.

Premiera Alone in the Dark przełożona na styczeń

Nowa data premiery Alone in The Dark została ustalona na 16 stycznia 2024 r. Tym samym tytuł uniknie rywalizacji z dwoma solidnie zapowiadającymi się pozycjami, jakimi są Marvel’s Spider-Man 2 oraz Alan Wake 2. Żeby było jeszcze zabawniej, drugi z tych tytułów także został przesunięty przez wspomnianego Pajączka, co potwierdził sam szef Remedy. Tak więc, mimo że na AiTD przyjdzie poczekać nieco dłużej, nie zabraknie nam ciekawych produkcji do sprawdzenia.

Łowcy, jeśli mimo wszystko chcecie złożyć preorder na Alone in The Dark, mamy dla Was przegląd ofert przedpremierowych.

Łowcy, co myślicie o przełożeniu premiery Alone in the Dark? Dzieło studia Pieces Interactive miałoby szansę znaleźć swoje miejsce w tak zatłoczonym miesiącu, na jaki szykuje nam się październik?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.