Aliens: Fireteam Ksenomorf

Łowcy, jeśli stęskniliście się za grami, których akcja toczy się w uniwersum kultowej serii Obcy, mamy dla Was dobrą wiadomość. Cold Iron Studios udostępniło właśnie w sieci zapowiedź kooperacyjnej strzelanki z elementami survivalu – Aliens: Fireteam. Fabuła gry opowie o wydarzeniach rozgrywających się 23 lata po historii znanej z oryginalnej trylogii „Obcy”. Gracze wcielą się w żołnierzy Marines stacjonujących na USS Endeavour, by we współpracy z kierowanymi przez SI postaciami, lub maksymalnie z dwójką znajomych, stawić czoła atakującym zewsząd ksenomorfom. Twórcy przygotowali cztery kampanie, pięć klas postaci i ponad 20 rodzajów przeciwników. Na wyposażeniu żołnierzy znajdzie się natomiast 30 różnych broni, które będzie można modyfikować, by jak najlepiej przygotować się do odparcia przeciwników. Aliens: Fireteam pojawi się na PC (Steam), PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series latem 2021 r.

W rozwinięciu newsa znajdziecie pierwszy trailer Aliens: Fireteam oraz udostępnione przez producentów screeny.Łowcy, jak podoba Wam się Aliens: Fireteam? Zamierzacie sprawdzić ten tytuł? Graliście w Obcy: Izolacja? 😉

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.