Premiera Age of Empires II_ Definitive Edition na Xbox Series

Age of Empires II i Age of Empires IV na Xbox Series X|S oficjalnie potwierdzone. Seria podbije konsole już w 2023 roku!

Dzisiejszy przeciek mówiący, że Age of Empires II: Definitive Edition trafi na Xbox Series X|S okazał się prawdziwy. Plotka została oficjalnie potwierdzona przez Microsoft podczas konferencji dotyczącej 25-lecia serii. Dodatkowo ogłoszono, że na konsolach nowej generacji ukaże się także czwarta odsłona cyklu. Age of Empires II: Definitive Edition i Age of Empires IV w Xbox Game Pass pojawią się w 2023 roku.

Kultowe RTS-y zadebiutują w ofercie Xbox Game Pass w dniu konsolowej premiery. Zarówno Age of Empires II: Definitive Edition, jak i Age of Empires IV będą dostępne w wersjach na Xbox Series X|S:

  • Age of Empires II: Definitive Edition (Xbox Series X|S) – od 23 stycznia 2023 roku w XGP
  • Age of Empires IV (Xbox Series X|S) – od 2023 roku w XGP

Źródło: Xbox Wire

Jak kupić tanio abonament Xbox Game Pass?

Łowcy, pamiętajcie że seria Age of Empires dostępna jest na PC w ramach subskrypcji PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Oferta na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł jest nadal dostępna dla nowych i powracających abonentów. Jeśli planujecie większe zakupy i szukacie abonament XGPU na dłuższy okres czasu, to zachęcamy Was do skorzystania z poradnika z artykułu: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55,56 zł, 9 miesięcy za 105,18 zł, 13 miesięcy za 152,28 zł, 17 miesięcy za 201,71 zł. Szczegółowe informacji o abonamencie Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Łowcy, planujecie zagrać w serię Age of Empires na konsolach Xbox Series? Sądzicie, że sterowanie za pomocą kontrolera będzie wystarczająco intuicyjne i wygodne? A może Waszym zdaniem podpięcie myszki i klawiatury to w RTS-ach konieczność? Napiszcie w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.