Świąteczna wyprzedaż 2020 w Epic Games Store

15 darmowych gier i kupon rabatowy! Znamy plany Tima Sweeneya na świąteczną wyprzedaż w Epic Games

Od kilku lat świąteczna wyprzedaż Epic Games Store kojarzy nam się z darmowymi grami. Nie inaczej będzie i w tym roku! Parę dni temu podrzucaliśmy Wam doniesienia branżowych insiderów, dziś mamy oficjalne potwierdzenie. Świąteczna wyprzedaż w Epicu rozpocznie się 15 grudnia i potrwa do 5 stycznia, a w jej trakcie będziemy mogli liczyć na 15 dni z darmowymi grami i tak bardzo uwielbiane przez Was kupony 😉

Zamieszczone na stronie dev.epicgames informacje rzucają światło na to, jak wyglądać będzie tegoroczna wyprzedaż. W ramach akcji możemy liczyć na:

  • Promocje na wybrane tytuły
  • Kupon rabatowy Epic Games obniżający ceny gier o dodatkowe 25%
  • 15 darmowych gier
  • Bezpłatne przedmioty kosmetyczne w wybranych tytułach

Zanim rozpoczniemy świąteczne szaleństwo wyprzedażowe, czeka nas jeszcze jedna promocja. W dniach 8-10 grudnia odbędzie się The Game Awards Sale. W ramach tego wydarzenia przewidziano jednak wyłącznie obniżki cen gier.

Źródło: dev.epicgames


Łowcy, zróbmy wspólnie Timowi małą ściągę. Podrzućcie tytuły, które chcielibyście dostać za darmo w Epic Games Store w okresie świątecznym, w tym roku. Prosimy o zachowaniu odrobiny zdrowego rozsądku 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.