Zamknięta beta Łowcy Gier 3.0

Łowcy, przez kilka ostatnich miesięcy dniami i nocami (głównie nocami) „dłubaliśmy” przy nowym layoucie Lowcygier.pl. Chcieliśmy zrobić Wam noworoczną niespodziankę, niemniej jednak wywiad jaki Gabe Newell udzielił w trakcie PGA, a w szczególności poniższy fragment:

Końcówka 2019 będzie sztosem! Sądzę, że do końca roku uda nam się wydać Half Life 3 a Michał i Krzysiek ukończą prace nad Łowcy Gier 3.0.

sprawiły, że narzuciliśmy sobie drakońskie tempo i JUŻ DZIŚ STARTUJEMY Z ZAMKNIĘTĄ BETĄ ŁOWCY GIER 3.0!

Dostęp do nowej wersji serwisu przyznamy na początek 30 szczęśliwcom, którzy zgłoszą się w tym temacie na naszym forum. Powodzenia!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Zamknięta beta Łowcy Gier 3.0"

 1. A można pomóc technicznie przy tej becie? Zrobie dla was front-end jeśli chcecie. *za darmo* (!)

 2. Juz widzę ta szalona współpracę 30 osób wybranych na waszych warunkach… 15 losowych i 15 trolli.. sorry najbardziej aktywnych.. testy jak sie zowie 😀

 3. Wooow! 30 szczęśliwców co za darmo zmarnuje swój czas i będą jak osły testować Waszą stronkę? Cóż za szczęście niepojęte! łojejejejej!
  Ale aż mam ciary, steam mnie ostatnio uszczęśliwił nowym wydaniem z dobrego na beznadziejne, teraz wy próbujecie, super. I na dodatek będziecie polegać na 30 losowych osobach mających wątpliwe doświadczenie w UI, no super raz jeszcze. Powodzenia. :/

  1. Zgadzam się ale jeśli chodzi o steam to nie masz racji stara skórka była taka nijaka i stara i mało na niej było teraz ta biblioteka jest o niebo lepsza.

 4. Ciekawe, czy nie skończy się jak na Alienware Arena. Bodaj w kwietniu zrobili „wielkie otwarcie” nowego dizajnu i do dzisiaj mają takie bugi, że szkoda gadać. Mam wrażenie, że zredukował im się ruch – tylko ruscy nie odpuszczają, ale to forumowe boty.

 5. Przewiń stronę na sam dół. Masz tam w stopce link „o redakcji”. Kliknij w niego. Czytaj.

 6. łowcy 3… half life 3. Do szczęścia jeszcze potrzeba mi Kroniki królobójcy 3 Patricka nigdy nie skończę Rothfussa

  1. Ja już się pogodziłem z tym, że ta książka nigdy nie powstanie. Tak samo z książkami Martina.

 7. Kolejny nikomu nie potrzebny projekt, a wersji mobilnej jak nie było tak nie ma… Gratulacje :/

  1. przecież teraz zmieni się szata graficzna i na 100% będzie wersja mobilna

 8. No to teraz czekamy na przecieki, ukryte znaki gdzieś w kodzie strony… trzeba stworzyć zespół do rozszyfrowywania zagadek…

 9. Chyba się starzeję, bo takie zmiany nigdy mi się nie podobają, gdy zdążyłem przyzwyczaić się do starego layoutu. Steam też zapowiadał rewolucje w bibliotece, a otrzymaliśmy straszne gunwo.

  1. Czemu gówno? Mi się podoba i to bardzo. Przejrzyste, czytelne z ładnymi grafikami i kategoriami tu i ówdzie. Pisanie, że bubel „bo tak” jest bezcelowe, bo nawet nie raczyłeś napisać o co tobie chodzi.

   1. A nam się nie podoba, bo jest nieprzejrzyste, nieczytelne i nieładne. A do tego działa mniej płynnie. Gdyby chociaż zostawili wybór, ale nie…
    Nie wszyscy żyją Steamem, niektórzy po prostu grają w gry, a Steam się włącza, bo musi. I nie każdy lubi wygląd mobilnych apek, dużych kafli o niczym i tablicy rodem z Facebooka.

    1. Ale czemu jest nieprzejrzyste i co tam jest nieczytelne? Wszystkie informacje są elegancko przedstawione na stronie głównej gry. Wszystko w kategoriach + opcje ustawień i kategoryzowań.

     Nie podajesz żadnych konkretów. Niech wam się nie podoba, trudno, ale napisz co tam jest skopane.

     Co do działania, to nie wiem, nie mam kompa sprzed dekady, wątpię, żeby to aż tak źle działało.
     Co do porównania do facebooka to jak chcesz to mogę ci screenami udowodnić, że brednie opowiadasz.
     I znowu gadanie jak do ściany.. ehh.

 10. Mamy już wystarczająco zgłoszeń. Dzięki wszystkim 🙂 Wygaszam news i zamykam sekcję komentarzy.