Newsy z kategorii Administracja na Xbox One

Znaleziono 3 wpisy

[WAŻNE!] Problemy z konwersją abonamentów na Xbox Game Pass Ultimate - długość subskrypcji nie jest obliczana poprawnie

Łowcy, wiele wskazuje na to, że Microsoft ma aktualnie problem z poprawnym konwertowaniem subskrypcji na Xbox Game Pass Ultimate. Sytuacja dotyczy zarówno konwersji abonamentów Xbox Live Gold, Xbox Game Pass, Xbox Game Pass na PC, jak i EA Play.

UWAGA! Jeśli skorzystałaś(eś) z jednej z naszych instrukcji dot. Xbox Game Pass Ultimate i konwersja abonamentów nie przebiegła zgodnie z twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft, która „ręcznie” dokona poprawnej konwersji.

Więcej informacji dot. kłopotów z EA Play -> Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass / Xbox Game Pass na PC / Xbox Live Gold -> Xbox Game Pass Ultimate znaleźć można w dalszej części artykułu.

Na czym grasz, Łowco? Dołącz do grupy sympatyków swojej ulubionej platformy i wygraj atrakcyjne nagrody!

Uważasz, że twoja konsola jest najlepsza pod słońcem i inne nie mają do niej startu? Interesują Cię promocje i aktualności TYLKO na twoją ulubioną platformę? Szukasz kumpla po padzie? Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy grupy tematyczne na Facebooku:

Grupy będą prowadzone przez Redaktorów Lowcygier.pl i mają na celu m.in. agregować najświeższe i najciekawsze oferty dla danej platformy.

Żeby podkręcić zainteresowanie, ogłaszamy konkurs, w ramach którego najliczniejsza grupa poświęcona konsolowemu graniu na koniec miesiąca otrzyma szanse na wygranie atrakcyjnych nagród! Do zgarnięcia będzie m.in. Paper Mario Origami King, Ghost Of Tsushima, czy F1 2020! Szczegóły znajdziecie w dalszej części wpisu 🙂