Wypełnij ankietę, wygraj Hitman Absolution!

AKTUALIZACJA: dziękujemy za całkiem spory odzew (ponad 420 wypowiedzi)! Ankietę wypełniać możecie jeszcze przez całą środę. W czwartek ujawnimy wyniki wraz z linkiem do giveawaya!

Chcąc ciągle ulepszać naszą stronę musimy czasami zwrócić się do was z prośbą o opinię. Tym razem przygotowaliśmy specjalną ankietę, która pomoże nam obrać poprawny kierunek na przyszłość.

http://www.surveymonkey.com/s/33M55ZP

Odpowiadając na 10 krótkich pytań macie szanse wziąć udział w prywatnym giveawayu gry Hitman: Absolution! Pamiętajcie, żeby podać nam swój profil na steam pod ostatnim pytaniem.

Uwaga: do giveawaya zakwalifikują się tylko osoby, które rzetelnie i wyczerpująco odpowiedzą na pytania z ankiety. 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wypełnij ankietę, wygraj Hitman Absolution!"

 1. Jak właściwie podać link do profilu na steam ?
  Tak jak przy forumowej sygnaturce, czy w jakiś inny sposób ?

 2. Ankieta przesłana 🙂 dobrze pomyslana, choc moglo by byc dodatkowe okienko na uwagi i sugestie 😉

  1. Akurat w ostatnim okienku z ID steamowym zacząłęm się rozpisywac. Piszę, piszę – przerwa na rozprostowanie palców, złapanie głębszego oddechu – i niespodzianka, to nie są „uwagi” 😀

 3. Ankieta wypełniona. W giveawayu nie biorę udziału, bo Hitmana mam. W pytaniu 9 można było dać możliwość wpisania czegoś od siebie. Wg mnie mogą być podawane oferty od nieautoryzowanych retailerów, ale wtedy dać do nich info, że kupno na własną odpowiedzialność.

 4. Całkiem ciekawa ankieta. Widać, że szukacie kolejnej ścieżki rozwoju strony.

 5. Oczywiscie wypelnilem, ale taka sugestia co do tych kluczy, bo nie bylo takeij opcji, gdby byla powiedzmy mozliwosc ukrycia takich wiadomosci, to byc moze niektorych zainteresuje taka opcja

  1. Dokładnie. Zabrakło opcji – własny komentarz. Można założyć dodatkowy temat o nazwie Keyshopy z informacją w pierwszym komentarzu, że kupuje się na własne ryzyko.
   Z drugiej jednak strony niby jak stwierdzić kto działa legalnie a kto nie? Sprzedaż wersji digital w postaci kluczy aktywacyjnych ostatnio się bardzo rozwinęła – sprzedają je nawet takie serwisy jak CDP czy GOL. Reszta ogranicza się wyłączanie do kluczy, ale jak już kiedyś na golu wspomniałem robią to bo taki biznes jest tani.
   W hameryce są już nawet porównywarki cen w keyshopach, a u nas nadal panuje jakieś dziwne przekonanie, że firmy te sprzedają produkt drugiej kategorii.
   Inwestowanie w systemy taki jak przykładowo Capsule na GMG jest dla nich nieopłacalne.

 6. Mam nadzieję, że również i moja wypełniona ankieta przyda się do rozwoju stronki. 😉

 7. Complete 😀 tak jak wspomniano wcześniej, na drobne uwagi i sugestie powinno być miejsce 😀 pozdrawiam

 8. To może wstawcie nową ankietę z miejscem na sugestie i uwagi. Myślę, że wypełnienie jeszcze raz nie powinno stanowić problemu dla osób, które już ją przesłały 😉

 9. Ciekawy pomysł i gra zacna, mam nadzieję, że moje uwagi pomogą w rozwoju strony.

 10. Kurcze uzupełniłem ankietę ale zapomniałem wpisać profilu steam, można to jakoś „naprawić”? 🙁

 11. Ankieta wypełniona, aby dać kolejny impuls do rozwoju. Pierwsze pytanie mnie trochę złamało, bo nie pamiętałem dokładnie.

 12. Podklejcie tego posta jakoś wyżej, bo zaraz zniknie:)

  Na giveawaya nie wpisałem się, bo i tak mam, a może komuś się bardziej przyda, a gra dobra.

  Czego mi brakuje tutaj to filtrowania treści w RSSie.