Promocja na Xbox Game Pass Ultimate

[WAŻNE!] Problemy z konwersją abonamentów na Xbox Game Pass Ultimate - długość subskrypcji nie jest obliczana poprawnie

Łowcy, wiele wskazuje na to, że Microsoft ma aktualnie problem z poprawnym konwertowaniem subskrypcji na Xbox Game Pass Ultimate. Sytuacja dotyczy zarówno konwersji abonamentów Xbox Live Gold, Xbox Game Pass, Xbox Game Pass na PC, jak i EA Play.

UWAGA! Jeśli skorzystałaś(eś) z jednej z naszych instrukcji dot. Xbox Game Pass Ultimate i konwersja abonamentów nie przebiegła zgodnie z twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft, która „ręcznie” dokona poprawnej konwersji.

Więcej informacji dot. kłopotów z EA Play -> Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass / Xbox Game Pass na PC / Xbox Live Gold -> Xbox Game Pass Ultimate znaleźć można w dalszej części artykułu.

Konwersja EA Play na Xbox Game Pass Ultimate

Konwersja EA Play na Xbox Game Pass Ultimate nie działa poprawnie :/ Sam niestety natrafiłem na problem [remike]. Moje 36 miesięcy subskrypcji EA Play zostało przekonwertowane na ok. 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate. Właściwy przelicznik wynosi 3:1, więc teoretycznie powinienem był otrzymać 12 dodatkowych miesięcy.

Podobny problem zgłaszają użytkownicy Reddit:


Konwersja Xbox Game Pass / Xbox Game Pass na PC / Xbox Live na Xbox Game Pass Ultimate

Niestety również nasi użytkownicy zgłaszają niespodziewane problemy pod poradnikiem o Xbox Game Pass Ultimate. Czytelnicy donoszą, że mimo iż trzymali się instrukcji opisanej w artykule, nie otrzymali właściwej długości abonamentu.

Łowcy, wygląda na to, że Microsoft Store ma aktualnie kłopoty z poprawnym obliczaniem czasu subskrypcji i jedynym sposobem na poprawną konwersję jest kontakt z supportem Sklepu Microsoftu. Mamy nadzieję, że błędy zostaną niedługo poprawione i wszyscy poszkodowani otrzymają prawidłową długość subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.