X

«

»

Trzy nowe sklepy w „Śledź Okazje”

tuo

Nasz skrypt do monitorowania okazji, Śledź Okazje, wzbogacił się dziś o trzy nowe sklepy: Boxoffstore.pl, Keye.pl oraz G2A.com. Mamy nadzieję, że dodatkowe sklepy w trackerze przysłużą się Wam w poszukiwaniu promocyjnych cen. Kilka uwag:

– z przyczyn technicznych nie mogliśmy dodać informacji o DRMach produktów w BoxOffStore. Wspólnie z Techlandem pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu i liczymy, że brakujące dane wkrótce zostaną uzupełnione.

– dokonaliśmy starań aby odfiltrować wszystkie produkty na G2A i Keye, które posiadają blokadę regionalną. Nie wyświetlamy również ofert z G2A Marketplace.

Chcielibyśmy również poinformować, że trwają pracę nad nową, ulepszoną wersją skryptu. Jeżeli macie jakieś pomysły, bądź sugestie, które chcielibyście nam przekazać przed ukończeniem prac, zostawcie nam komentarz w tym wątku na naszym forum, bądź w komentarzach pod tym newsem.

 • Bardzo sluszna inicjatywa. Juz sie balem, ze sledzik bedzie porzucony.

 • Powodzenia w byciu lepszym. PS Oczywiście w sensie informacyjnym.

 • Fajnie, może udałoby się jeszcze dorzucić np. Nuuvem i Humble Bundle Store ?

  I dodać funkcję „pamiętania” wyszukiwanej gry, bo przy każdej zmianie zakładki (Aktualne obniżki Aktualne ceny Histora cen) trzeba ponownie wklepywać tytuł.

 • Witam uprzejmie

  Nie ukrywam, że korzystam również z innego serwisu, który podaje aktualne promocje. Brakuje mi tutaj importu gier z „Listy życzeń” w kliencie Steam albo chociaż osobistego tworzenia takiej listy w Waszym serwisie. Możliwości podania przy tych zaimportowanych pozycjach lub swoich własnych listach cen i według tego kryterium (jeżeli cena jest równa bądź niższa) otrzymania powiadomienia na e-mail/komórkę/wypluwania na górze strony po zalogowaniu się do Waszego serwisu. Dodatkowo możliwość wyboru przy danej pozycji, czy interesuje mnie powiadomienie ze względu na DRM (na przykład mnie interesuje tylko Origin, Uplay, Steam) i jak na przykład nie znajdzie takiej promocji, to po prostu nie powiadamia.

  Trzymam za Was kciuki i chociaż jest to moja pierwsza wiadomość tutaj, to śledzę Was chyba od początku istnienia.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Z poważaniem

  • Nowu i ciekawy

   Czy możesz rozwiać tajemnicę i zdradzić, co to za serwis?

   • nie

    Pewnie isthereanydeal

   • Witam uprzejmie

    Jeden kolega napisał już za mnie. Wcześniej odpisałem, ale widzę, że nie przeszło przez moderację.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Z poważaniem

   • Janusz

    To co się włącza w info do promocji w rozszerzeniu Enhanced Steam.

  • Janusz

   Kolega Sebastiana? 😉

 • może warto by było jeszcze pomyśleć o oznaczeniu czy dana pozycja na liście jest dodatkiem czy samą grą i ewentualnie dać możliwość filtrowania poprzez takie kryterium. często zdarzało mi się szukać na przykład najniższej historycznej ceny jakiejś gry i przy sortowaniu po cenie musiałem się przekopać przez masę ofert dodatków, bo najczęściej były one tańsze niż sama gra.

 • Karol

  Moze by tak fabryka kluczy ? 😀

  • Janusz

   Myślę, że lepiej allegro i rosyjski region dorzucić lub nawet przelicznik na klucze TF2 😀