Xbox Game Pass
  Polecamy

TaniGamePass.pl, czyli gdzie udać się po aktualne poradniki dot. zakupu Xbox Game Pass Ultimate

Nie da się nie zauważyć, że abonament growy Microsoftu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród graczy, a nasze poradniki opisujące jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate w błyskawicznym tempie rozchodzą się po Internecie, co niezwykle nam schlebia, i dość szybko są przywłaszczane przez inne portale, co już takie fajne nie jest :/

Ze względu na to, że dość często zwracacie się do nas z pytaniami takimi jak: „Czy poradnik na xx miesięcy Xbox Game Pass Ultimate jest nadal aktualny?”, „Czy kody na tani Game Pass są legitne?”, „Czy powracający sub. Xbox Game Pass mogę skorzystać z tego poradnika?”, „Czy cena Game Passa…?”, a doba ma tylko 24h, postanowiliśmy poświęcić swoje życie prywatne i PLNy na rzecz kolejnego autorskiego projektu… Portalu, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom Xboksów, tanich gier PC oraz mobilnego xCloud. Po trzech miesiącach intensywnej pracy… Łowcy, zapraszamy Was na TaniGamePass.pl! Niech cena Xbox Game Pass Ultimate będzie zawsze niska 🙂

TL;DR

TaniGamePass.pl to platforma w całości poświecona growej subskrypcji M$, a dokładniej poradnikom opisującym krok po kroku, w jaki sposób zakupić Xbox Game Pass Ultimate, aby wydać jak najmniej pieniędzy 🙂

Łowcy, zanim przejdziemy do konkretów i objaśnienia, dlaczego warto korzystać z TaniGamePass.pl i dlaczego nie jest to projekt, który ma szansę pomóc nam dotrzeć na top rankingu Forbes’ 36th Annual World’s Billionaires List, a większość z Was znuży „ściana tekstu”, olbrzymia prośba: Pomóżcie wypromować TaniGamePass.pl. Powiedźcie znajomym o serwisie. Polubcie fanpage Tani Game Pass. Zróbcie szum… Wolimy przeznaczać pieniądze na rozwój przedsięwzięć takich jak TaniGamePass.pl niż na płatną promocję i marketing. Z góry dziękujemy :*


Który z poradników TaniGamePass.pl jest najbardziej opłacalny?

Łowco, to po który poradnik dot. Xbox Game Pass Ultimate powinieneś sięgnąć, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, oraz żyć dobrze i dostatnie, jest mocno indywidualnym wyborem.

Poradnik dot. zakupu Xbox Game Pass Ultimate - TaniGamePass.pl

Czy poradniki TaniGamePass.pl są w pełni legalne i bezpieczne?

Tak. Gdyby było inaczej, nie zawracalibyśmy Wam głowy 🙂 Dostępne na platformie treści oparte są o algorytmy konwersji abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate, którymi dzielił się z graczami sam Microsoft. Dodatkowo, przed upublicznieniem, każdy z poradników TaniGamePass.pl został przetestowany – łącznie w testach wzięło udział 27 osób… wielkie dzięki! Miało wziąć udział 30, ale przed rozpoczęciem testów cena Xbox Game Pass poszybowała w górę, a nasz budżet nie jest z gumy i… żyćko.


Porozmawiajmy o pieniądzach…

TaniGamePass.pl nie jest projektem pro bono, chociaż dość blisko mu do tego.

  • Zgromadzone w serwisie treści są bezpłatne… i bezpłatne pozostaną.
  • Zero reklam i marketingowej ściemy – na platformie nie uświadczycie ani kontekstowych reklam tekstowych/bannerowych w stylu AdSense, ani artykułów sponsorowanych.
  • Zbieraj grosik do grosika, czyli afiliacja – środki na utrzymanie portalu czerpać będziemy z procentów, jakie otrzymujemy za zakup abonamentów z linków TaniGamePass.pl. Niemniej jednak ze względu na charakterystykę tej formy monetyzacji oraz tematykę przedsięwzięcia, w której słowo „tani” odgrywa niezwykle kluczową rolę, nie liczymy na zbyt duże kokosy – jeśli koszty inwestycji związane z uruchomieniem serwisu zwrócą nam się w przeciągu dwóch lat, będziemy niezwykle pozytywnie zaskoczeni.

Jeśli TaniGamePass.pl nie jest nastawiony na zysk i nie stoją za nim iluminacji, czego nie możemy zagwarantować, dlaczego zdecydowaliśmy się poświęcić czas i pieniądze na to przedsięwzięcie? Odpowiedzi doszukujcie się w kapitalnej interpretacji unitrΔ_Δudio utworu „Chciałem być”, nieodżałowanego Krzysztofa Krawczyka.


Co dalej… W najbliższy piątek na Lowcygier.pl pojawi się tłuściutki giveaway, w którym do wygrania będą: … 😉 Poza tym, liczymy na Wasz feedback i pomoc w rozwoju zarówno serwisu TaniGamePass.pl, jak i kolejnych naszych inicjatyw. Miłego grania!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.