Rozwiązanie konkursu na najlepszego śledzia!

kolor2Zgodnie z obietnicą, czas ogłosić wyniki naszego konkursu! Przysłaliście ponad 20 prac, wiele z nich było na naprawdę niezłym poziomie.

Jako że ciężko byłoby zdecydować samemu, o pomoc poprosiłem Lesz3a, autora layoutu na naszej stronie. Po zapoznaniu się z kryteriami, wybrał on 3 ulubione prace. Wyniki prezentują się następująco:

 

 

Miejsce 3 i nagroda pocieszenia – Filip i jego śledź-detektyw!

 

Miejsce 2 i nagroda pocieszenia – „Strzelec” i jego Splinter-śledź!

 

Miejsce 1 i nagroda główna, Civilization V Gold, trafia do Tomka za Śledczego ds. promocji! Gratulujemy!

 

Nagrody roześlemy jeszcze dzisiaj. Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Rozwiązanie konkursu na najlepszego śledzia!"

 1. Imho, śledź detektyw najlepszy (graficznie i nadaje się na logo strony) – kawał świetnej roboty.

 2. jak dla mnie to miejsce 2 to najlepsza praca, raz że graficznie to fajnie, to jeszcze i merytorycznie w temacie – w końcu każdy z nas chce ustrzelić jakaś fajną promocję. 🙂
  Ta pierwsza to taka trochę dziwna, co ten gość niby robi z tym śledziem w ręce?

  1. daj spokój, wiesz ile musiał się napracować, żeby mu się farba nie wylała w paintcie poza kontury? 😛
   gratuluję zwycięzcom

 3. Jak widać na obrazku, zwycięzca miał CIV jak w kieszeni! Jak widać przy wyborze kierowałem się nie tylko względami estetycznymi. Pierwsza praca zauroczyła mnie swoją absurdalnością i drobnymi szczegółami (ŁOOO, STEAM SUMMER SALE!) ;D Od siebie dodam, że Remike miał trochę inne preferencje, ale dał mi wolną rękę.

 4. Zdecydowanie praca nr 2. Dziwny gust ma szefostwo wybierając pracę nr 1. Może to jakiś prywatny żart? 🙂

 5. Sporo sie napracowalem przy swojej pracy, liczylem na co najmniej nagrode pocieszenia, jestem niepocieszony…

 6. Dla mnie zwycięzcą jest praca z 3 miejsca. Gratuluję całemu podium 😉

 7. mogliście dać szansę zagłosować nam – zwykłym użytkownikom.
  Wydaje mi się że miejsca są podane od tyłu.
  Szkoda

 8. Ee… ekhm… to jakaś ukryta kamera czy co? Żartujecie sobie z tym „pierwszym miejscem”?

  Poza tym gdzieś widziałem podobne zdjęcie Rutkowskiego. Wystarczy je druknąć, położyć na tablecie i w paincie po liniach penem pociągnąć…

  1. Wszystko by było spoko, gdyby nie reklamowali tego jako konkurs graficzny :/ Wyszło na to, że akurat konkurs z grafiką nie miał dużo wspólnego, a żeby wygrać trzeba było podejść do sprawy „absurdalnie”.

   Ale cóż, jeszcze raz graty dla śledczego Tomka 🙂

  2. „Umiecie jakoś powiązać śledzia z naszą stroną / promocjami / łowieniem (sic!) gier? Walory estetyczne będą na drugim miejscu. Liczy się kreatywność! Humorystyczne ujęcie tematyki to tylko jedna z dróg. Aby zwiększyć swoją szanse na wygraną, po prostu nas zaskoczcie!”

  3. No nie wiem czy do końca o tego rodzaju zaskoczenie chodziło. 😉 Bo pewnie nie o to by po otwarciu pliku powiedzieć: „No jak babcie kocham po co ktoś marnuje mój czas?” A jak widać po komentarzach mój punkt widzenia nie jest odosobniony.

 9. Przecież było wyraźnie napisane, że liczy się pomysł, nie koniecznie wykonanie… A wy narzekacie, że wygrała kiepsko zrobiona (nie czarujmy się, mistrzostwo to to nie jest) ale ciekawa. Tym większe brawa dla zwycięzcy że udało mu się treścią przeskoczyć nad formą.

  1. co nie zmienia faktu, że dwie pierwsze prace są ciekawsze od tej trzeciej

 10. Gdyby wybrać obrazek nr2 można by stronkę zrobić również po angielski i nazwać ją „FISHing Games”. A tak kto rozpozna i skojarzy z grami teg marnego kapelusznika?