Rozwiązanie konkursu Łowców i Graby już dziś o 19:30! [aktualizacja]

Przypominamy o zakończeniu konkursu organizowanego wraz z Grabą. Już dziś o 19:30 na jego strumyku zostaną wyłonieni zwycięzcy gry Battlefield 3 oraz 2 kopii zombie survivalu WarZ. Więcej informacji w rozwinięciu wpisu

Po pierwsze, najważniejsze – bardzo cieszymy się, że konkurs cieszył się u nas sporą popularnością, wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za  zgłoszenia i życzymy powodzenia podczas losowania 🙂 Podczas trwania konkursu odebraliśmy niemal 120 zgłoszeń, spośród których 34 zakwalifikowało się do finału, ostatniej tury, czyli losowania. Zgłoszenia zostały wysyłane na wiele sposobów, o obrazkach informowaliście nas najczęściej przy użyciu screenshotów (opisanych lub nie) dołączonych do wiadomości mailowej, choć nie zabrakło mniej typowych form, takich jak film na YT czy prezentacja multimedialna 🙂 Okres żmudnego przeczesywania podobnych wiadomości w konkursowej skrzynce mailowej rozweseliło mi kilka zgłoszeń, które nieco wykraczały poza pozostałe kategorie. Moim faworytem jest wiadomość o treści „Zgłoszenie do konkursu, ~podpis” i koniec, żadnych załączników, żadnych screenshotów 🙂 Do rzeczy… 34 osób zakwalifikowało się do konkursu przez odnalezienie wszystkich trzynastu obrazków, które ukryliśmy w różnych zakątkach naszej witryny. Podczas przygotowania regulaminu popełniliśmy mały błąd, bo nie doprecyzowaliśmy, o które z logosów graby chodzi. Część z was poprawnie odczytała nasze intencje i szukała tylko tych drobiazgów: 

… inni doszukiwali się ich w naszej sekcji przyjaciół serwisu, w obrazku promującym konkurs w sliderze, newsie czy nawet we wtyczce społecznościowej Facebooka 🙂 34 osoby, które dostaną szansę na wygranie jednej z gier z puli odnalazły 13 właściwych obrazków lub więcej, nadprogramowe znaleziska nie mają jednak żadnego znaczenia. Może zdarzyć się tak, że wysłaliście nam informacje o nawet 15, jednak jeżeli zabrakło w nich choćby jednej z danej trzynastki, to kwalifikacji do finałowego etapu konkursu naturalnie nie mogliśmy przyznać, bo jakby na to nie spojrzeć – takie osoby wszystkich obrazków nie znalazły.

W ankiecie z wyborem dodatkowej nagrody konkursowej wygrało Battlefield 3 absolutnie deklasując rywalizujące tytuły. 253 głosy na BFA do zaledwie 83 na trzecią odsłonę Assassins Creed, która uplasowała się na drugim miejscu. Oprócz Battlefielda, w puli nagród mamy również, rzecz jasna, 2 kopie gry WarZ. 

To by było na tyle, została niecała godzina do losowania zwycięzców, które odbędzie się podczas streamu Graby na twitchu, na który naturalnie zapraszamy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio drogą mailową.

AKTUALIZACJA: Mamy zwycięzców, Battlefielda 3 otrzyma staryha, a kopie WarZ endasky i rays2390. Gratulujemy 🙂

Watch live video from GrabaGra on pl.twitch.tv

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Rozwiązanie konkursu Łowców i Graby już dziś o 19:30! [aktualizacja]"

  1. Kurde trafiłem idealnie w losowanie, ale losowanie nie trafiło we mnie 😉 Dziękować za ciekawy konkurs oraz czekam na kolejny w takim wydaniu.

  2. Moim zdaniem ułożenie alfabetyczne jest nietrafionym pomysłem 😛 Mam tak samo jak buri. 😉

  3. Co prawda byłem wielce zdziwiony widząc, że w ankiecie zwyciężył BF3, ale i tak gratuluję zwycięzcom!