Miniony rok przyniósł sporo pozytywnych zmian w funkcjonowaniu Redakcji, niemniej jednak ze względu na pandemię nie wszystkie plany udało nam się w pełni zrealizować, dlatego 2021 r. postanowiliśmy rozpocząć z przytupem i powiększyć nasz zespół o kolejne osoby 🙂

Aktualnie do teamu poszukujemy Programistę PHP (Back-end Developera).

Jesteś graczem? Śledzisz Lowcygier.pl na bieżąco? Chciałbyś współtworzyć największy serwis o promocjach na gry w Polsce? Aplikuj mailowo: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. 🙂

Szczegóły dot. ofert w dalszej części wpisu.

Back-end Developer – PHP Developer

Miejsce pracy: Łódź; możliwość pracy zdalnej

Wymagamy:

 • Bardzo dobra znajomość PHP (OOP)
 • Dobra znajomość frameworka Yii w wersji 1.1 i/lub 2.0
 • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
 • Dobra znajomość technologii frontendowych (HTML, CSS, JavaScript)
 • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (Git/SVN)
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • Samodzielność i sumienność

Mile widziane:

 • Doświadczenie w pracy z narzędziami typu LESS/SASS, Gulp/Grunt, Twitter Bootstrap
 • Doświadczenie w dużych projektach komercyjnych

Co oferujemy:

 • Mimo, że preferujemy współpracę w oparciu o B2B, jesteśmy otwarci również na inne formy zatrudnienia
 • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności – widełki płacowe: 10 000 zł – 12 000 zł (netto)
 • Biuro w centrum Łodzi
 • Elastyczny, tygodniowy czas pracy – praca zdalna w pełnym wymiarze lub 2 dni praca w biurze, 3 dni praca zdalna
 • Start-upową kulturę pracy w niewielkim, młodym zespole
 • Piątki z pizzą
 • Wspólny co-op 🙂

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany jednym z powyższych stanowisk, prosimy prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych oraz kilkoma zdaniami o sobie :), na adres mailowy „Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.”. W tytule maila prosimy o podanie stanowiska, na które aplikujesz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Administratorami danych są Lowcy Gier Limited z siedzibą w 590 Kingston Road, Raynes Park, London, SW20 8DN, United Kingdom oraz Socialogi Krzysztof Adamus z siedzibą w Aleja Rzeczypospolitej 20/99, 02-972 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania – rekomendowana forma kontaktu e-mail: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 1. Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zamieszczonych przez Panią/Pana w formularzu rekrutacyjnym, CV lub liście motywacyjnym celem udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lowcy Gier Limited moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Lowcy Gier Limited oraz Socialogi Krzysztof Adamus”.
 2. Jeśli chce Pani/Pan, aby Pani/Pana dane osobowe były przetwarzane przez Lowcy Gier Limited oraz Socialogi Krzysztof Adamus także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lowcy Gier Limited oraz Socialogi Krzysztof Adamus moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnego procesu kwalifikacyjnego do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Lowcy Gier Limited oraz Socialogi Krzysztof Adamus.”.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.