W imieniu całej ekipy Łowców Gier pragniemy Was bardzo przeprosić za problemy z dostępem do naszej strony. Mimo nieprzyjemności jakie spotkały nas ze strony naszego dotychczasowego providera, jakim był hosting Linuxpl, jesteśmy im wdzięczni za pół roku współpracy.

Jak mawiają najstarsi górale: lepiej, że nawaliło teraz, niż jakby miało się to stać za kilka miesięcy, bo za kilka miesięcy… szykujemy coś naprawdę wielkiego! Od dzisiaj nasza strona stoi na dużo droższych i porządniejszych serwerach, które będą gotowe podołać naszym i Waszym wymaganiom!

Mamy nadzieję, że przeglądanie Lowcygier.pl na nowych serwerach będzie dla Was komfortowe. Jeżeli napotkacie jakiekolwiek usterki lub macie jakieś propozycje, które mogą nam pomóc, pamiętajcie aby się z nami kontaktować! Liczymy, że już nigdy żadna promocja nie przejdzie Wam koło nosa i zawsze będziemy na Wasze zawołanie!

Redakcja Lowcygier.pl

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Przepraszamy za usterki :)"

 1. Sprawa jest prosta: nigdy nie wybierać hostingu w Polsce. Jest to nieopłacalne i bardzo drogie.
  Jesli już ktoś bardzo chce Europę to tylko Niemcy, a najlepiej i najtaniej nadal jest w US.

 2. Panowie – robicie fantastyczną robotę i jeszcze przepraszacie za błąd wynikający z nie Waszej winy? Dajcie spokój… Doskonale sobie radzicie i oby tak dalej.

 3. Hmmm, to pokazało jak przez niecały rok przyzwyczailiśmy się do strony 🙂
  Niby gamedeals na reddicie itp działa, ale bez ŁG jakoś przez ten czas miało się przeświadczenie, że czegoś brakuje, ucieka jakaś okazja itp.

 4. Ta strona to dla mnie jest najwazniejsze miejsce w necie. W pracy w Chromie wyswietla mi ja jako najczesciej otwierana. Wczoraj urodzil mi sie synek – zaczyna tez „na nowym serwerze”. Dzieki ekipo!

 5. arrathog – gratuluję! 🙂

  Nie wiem tylko czemu dopiero teraz mi stronka załapała, a widzę, że od wczorajszego wieczoru śmiga.