X

«

»

Prośba do naszych czytelników

adblock

Jak wiecie za użytkowanie serwisu nigdy nie pobieraliśmy od was żadnych opłat i nie mamy zamiaru tego robić. Nasz serwis jest w stanie utrzymać się w głównej mierze z reklam oraz afiliacji z wybranymi sklepami. Stosując AdBlock nie tylko nie pomagacie w rozwoju naszej społeczności, ale… jej szkodzicie. Poza oczywistym skutkiem, jakim jest mniejszy dochód z reklam, pojawiają się kolejne problemy – kolidowanie ze skryptami Google Analytics, blokowanie przekierowań z naszych reflinków, czy problemy przy poprawnym zliczaniu odsłon. Zmniejszając efektywność naszych reklam, sprawiacie tylko, że kampanie trwać będą dłużej.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które dodały już naszą stronę do wyjątków w Adblocku. Jeżeli chcielibyście nas wesprzeć, kliknijcie w ikonkę Adblocka i wybierzcie opcję zaznaczoną na zielono na obrazku obok.

 • Macie dość kasy z reflinków, styknie wam.
  nie da się przeglądać neta bez adblocka 😀

 • pionner

  Nie będę wyłączać AdBlocka na życzenie żadnej strony, również waszej. Jeśli udostępnicie jednak jakiegoś PayPala, czy coś w ten deseń, zapewne nie ja jeden zdecyduję się na „zadośćuczynienie” za niewyświetlone reklamy.

 • nilphilus

  a ruch? serwer to i ja mogę mieć własny – node server, o, jest! =]

 • Doceniam Waszą pracę i sam nie raz skorzystałem z Waszych informacji, a nawet z promocji, które sami dla nas przygotowaliście. Wyłączę adblocka, ale jeśli reklamy na Waszej stronie będą statyczne, a nie filmiki, grajki i inne (a na to raczej nie macie wpływu, jeśli reklamy idą z automatu) i jeśli górny panel ostatnich najlepszych promocji pozostanie panelem promocji, a nie reklam. 🙁

  P.S. Swoją drogą, skoro reklamy nie przynoszą spodziewanych zysków to może warto pomyśleć o innych metodach „zarabiania”? Kilka osób już tu wspominało o dobrowolnych dotacjach. Może warto zwiększyć świadomość osób korzystających z ŁG o reflinkach, a nie o adblocku? O reflinkach tak dużej kampanii informacyjnej nie zrobiliście…

 • Mówicie i macie.

 • No niestety widzę, że górny panel najlepszych promocji przeistoczył się już na dobre w panel reklamowy. Jest to bardzo niekorzystna zmiana dla użytkowników, uważam że nie tędy droga. Nie przestanę Was blokować i innych zachęcam aby również tego nie robili dopóki reklamy będą ingerować w użyteczność strony.

 • W porządku, TradeDoublera mogę „przepuścić” ale szajsu z Facebooka i Google (plus kilka innych), nie ma mowy.

 • Mi wyłączenie adblocka nic nie daje, to kaspersky mi blokuje łowców, tak samo jak te linki.

 • MJ12

  Czy administracja tego portalu jest mi w stanie wytłumaczyć w jaki sposób szkodzę portalowi jeśli blokuję reklamy? Aby osiągnąć jakikolwiek zysk z reklamy trzeba w nią kliknąć. Jeśli nie mam zamiaru klikać w jakąkolwiek reklamę, bo mnie to najzwyczajniej w świecie drażni, to czy mam włączone adblocka czy nie to jest jedno i to samo. Równie dobrze powyższy komunikat mógłby brzmieć – „Ludzie, klikajcie w reklamy !!!!” Czyż nie tak szanowna administracjo???

  • Nie masz racji. Im więcej wyświetleń reklamy, tym większa jest wartość kliknięcia. Poza tym, w newsie opisane masz inne powody, przez które blokowanie Adblocka działa na niekorzyść strony.

   • MJ12

    „kolidowanie ze skryptami Google Analytics, problemy przy poprawnym zliczaniu odsłon” – wow – pierwsze słyszę 😀 gratuluję poczucia humoru, „blokowanie przekierowań z naszych reflinków” – pytanie: strona służy fanom gier, którzy chcą coś upolować do swojej kolekcji czy służy do zarabiania na reklamach podszytymi reflinkami czy programami partnerskimi? Tylko proszę, nie ściemniajcie, że macie taaaaaaakie obciążenie tego wordpressa, że musicie w statnecie wielkie dedyki wykupić …

    • Strona służy fanom gier, którzy chcą coś upolować do swojej kolekcji, a osoby, które ją prowadzą chcą mieć co włożyć do garnka, więc liczą na przychody z reflinków i reklam. Jedno drugiego nie wyklucza. Jeżeli przeszkadza ci Adblock, to miej sobie Adblocka. W czym problem?

   • MJ12

    Nie wciskajcie proszę ludziom kitu z tymi reklamami. Jeśli zależy Wam droga administracjo na kasie to mówcie o tym otwarcie a nie płacz „łomatko adblock nam psuje szyki, drodzy użyszkodnicy odblokujcie adblocka”. Nienawidzę reklam. Świat się stał tak konsumencki, że bełkot reklamowy zalewa nas wszędzie, nawet w głupiej skrzynce na listy. Nawalone reklam po sam dach. Niebawem będę się bał otworzyć lodówkę. Zróbcie abonament i sprawa będzie jasna. Chcesz mieć dostęp to zapłać a nie zawalanie reklamami i później płacz że ktoś ma adblocka.

 • Adblock wyłączony na całej domenie ale dalej nie widzę reklam. Zarówno w Firefox oraz Chrome. Czemu?

 • wyłączyłem i włączyłem po tygodniu znowu bo wyskakiwały jakieś reklamy z dźwiękiem na całą stronę …

 • Używam safari (mac), nie mam wtyczek adblock, ale nie mam też i flash zainstalowanego – mimo to wyświetla mi info na główne z linkiem do tej strony.

  Na win działa ok.

 • hu

  przyroda 🙂

 • jan

  ok

 • Wyłączyłam zgodnie z prośbą i przez jakiś tydzień było jeszcze spoko. Ale przed chwilą jak weszłam na stronę to została prawie w połowie przysłonięta agresywnymi, wkurzającymi reklamami wyskakującymi z każdej strony, otwierającymi jakieś ankiety w innych kartach… Przykro mi, ale nie da się w ten sposób wygodnie surfować.