X

«

»

[AKTUALIZACJA] Cdp.pl NIE likwiduje wirtualnych półek dla towaru cyfrowego…
Nie dotyczy

[AKTUALIZACJA] Cdp.pl NIE likwiduje wirtualnych półek dla towaru cyfrowego…

AKTUALIZACJA: Wirtualne półki NIE będą zlikwidowane. Sklep cdp.pl wysłał nam sprostowanie, w którym twierdzi, że informacja została wysłana w wyniku pomyłki. Usunięte zostaną jedynie „produkty elektroniczne, które nie są już wspierane przez producentów”.


Sklep cdp.pl postanowił zaprzestać sprzedaży cyfrowych towarów takich jak gry, filmy, ebooki i audiobooki. Po 30 kwietnia zlikwidowana zostanie też wirtualna półka dla zakupionych wcześniej towarów cyfrowych!

Wszystkich czytelnikom radzimy pobranie całego cyfrowego asortymentu na swój dysk. Macie na to tylko 9 dni!

PS: Całą sytuację oceniamy jako skandaliczną. Czas na pobranie towaru cyfrowego jest zdecydowanie za krótki. Co więcej, jeszcze kilka tygodni wcześniej sklep zapewniał, że zmiana operatora nie spowoduje żadnych zmian, którymi warto się martwić.

 • Ludzie słabo się staramy dobijmy do 1000 komentarzy !!!

 • Nie likwiduje. Po prostu nie będą działać.

  • Trixie B Lulamoon

   Taaa. To to samo. Skoro cos nie dziala to jest zlikwidowane

 • cdp.pl już nie jest w grupie cdprojekt ale reszta jest. Nie interesowałem się tym, ale widać że jeden drugiego wykupuje. Żenada

 • Tipser

  Jak to zrobić? Wersje cyfrowe.

 • Napisałem do supportu CDP o interwencję, jako że przy próbie pobrania jakiegokolwiek pliku z wirtualnej półki, wywala błąd 404. Dostałem właśnie informację zwrotną (automatyczną): „…Zdajemy sobie sprawę z obecnie trwających problemów technicznych związanych z pobieraniem, pracujemy nad ich jak najszybszym rozwiązaniem. Prosimy o cierpliwość.”
  Cóż i tak nie pozostaje nic innego, jak tylko faktycznie uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że pliki z wirtualnej półki jednak nie „wyparują”.
  Z drugiej strony mówi się, że nadzieja jest matką głupich…
  Ale z trzeciej strony dodają, że głupi mają szczęście 😛
  Więc a-nuż-widelec się uda …

  • scager

   ja jeszcze pobralem czesc rzeczy w sobote przed poludniem, ale niestety nie wszystko, a dzis „404” 🙁