Newsy z kategorii Administracja na PC

Znaleziono 12 wpisów

Nowość na GG.deals - sprawdź, czy gra jest dostępna w subskrypcji Xbox Game Pass PC / Origin Access

Nasza porównywarka cenowa dla gier cyfrowych, GG.deals, cały czas się rozwija i doczekała się dzisiaj dwóch dużych aktualizacji:

  1. Wsparcie dla Microsoft Store – porównuj ceny gier ze sklepu Microsoftu, takich jak Forza Horizon 4, Sea Of Thieves, czy Gears Of War 4
  2. Wsparcie dla subskrypcji – sprawdź, czy gra jest dostępna w Origin Access Basic/Premier lub Xbox Game Pass PC Games

Szczególnie polecamy Waszej uwadze tę drugą nowość, jako że GG.deals jest jedyną porównywarką w sieci, która oferuje podobną funkcjonalność. Wystarczy, że wklepiecie tytuł gry w wyszukiwarce tytuł gry i jeśli jest ona dostępna w subskrypcji, stosowny komunikat z typem subskrypcji, ceną i linkiem znajdziecie tuż nad tabelką z porównaniem cen.

Dodaliśmy nowe funkcjonalności do alertów cenowych na GG.deals

Zgodnie z Waszymi prośbami, dodaliśmy dzisiaj kilka nowych funkcjonalności do alertów cenowych na GG.deals:

  • jest już możliwość utworzenia alertu na procent obniżki (np. 50% off, 75% off itd)
  • jeśli ustawicie alert na aktualnie najniższą cenę lub na cenę historyczną, to taka cena będzie się aktualizować w przyszłości. Możecie np. otrzymywać powiadomienie za każdym razem gdy pobita jest (nowa) cena historyczna.

Więcej informacji o dzisiejszej aktualizacji znajdziecie w Update Logu na GG Community.


Zapraszamy Was również do wzięcia udziału w ankiecie, w której zdecydować możecie czy sklep cdkeys.com powinien zostać dodany do naszej porównywarki. Każdy uczestnik weźmie udział w losowaniu, w którym wygrać można m.in. grę Forza Horizon 4.

Humble Partners - czyli dobrowolny sposób na wsparcie naszego serwisu

Często pytacie, w jaki sposób możecie nas wesprzeć, np. gdy wyłączenie reklam na naszej stronie nie jest dla Was opcją. Do tej pory nie uruchmomiliśmy żadnego systemu do przekazywania dotacji (i nie mamy takich planów).

Ciekawym rozwiązaniem jest system Humble Partners, do którego własnie udało nam się dołączyć. Od teraz, kupując paczki Humble Bundle przez linki na naszej stronie, będziecie mieli możliwość przekazania części kwoty na rozwój naszego serwisu:

Wspomagać będą nas też zakupy paczek Humble Monthly oraz na Humble Store.

Co najwazniejsze – w przypadku zwykłych bundli, to Wy decydujecie w jaki sposób dzielicie pieniądze. Z góry dziękujemy za dowolny procent z Waszych zakupów ustawiony w suwaku dla „lowcygier”. Jeśli jednak preferujecie wspierać deweloperów całą kwotą, to w pełni to rozumiemy. Możecie też całość przekazać na amerykańskie fundacje charytatywne. Możecie suwakami obdzielić wszystkich po równo lub według priorytetów jakie sami uznajecie za słuszne.

Celem tego postu jest poinformowanie Was, że macie wybór. Jeśli uznacie, że warto przekazać część środków na Łowców, to bardzo taki gest docenimy i na pewno przyczynicie się tym do sprawniejszego dokończenia naszych ambitnych planów rozwoju serwisu.

Wszystkie linki Humble Partners wspierające Łowców mają końcówkę „partner=lowcygier”.

Znamy daty jesiennej i zimowej wyprzedaży ma Steamie. Koniec z krótkoterminowymi obniżkami!

steam

Jesienna wyprzedaż na Steamie potrwa od 25 listopada do 1 grudnia. Zimowa wyprzedaż planowana jest z kolei na okres 22 grudnia do 4 stycznia.

Obie wyprzedaże czeka mała rewolucja. Steam rezygnuje z wszelkich krótkoterminowych obniżek (oferty dnia, oferty błyskawiczne, oferty społeczności). Od teraz każda promocyjna cena pozostanie niezmienna od pierwszego do ostatniego dnia wyprzedaży.

Źródło: Eurogamer.