O redakcji oraz sygnaturce Łowców Gier

Piszemy dla Was o promocjach już przez ponad miesiąc. Najwyższy czas napisać coś o sobie! Zaglądnijcie na naszą nową stronę o redakcji:

>>redakcja łowcygier.pl<<

Chcemy też skorzystać z okazji i namówić Was do używania naszej oficjalnej sygnaturki. Została ona stworzona przez użytkownika ffrreeaakk i została wyłoniona spośród kilku propozycji w naszym konkursie:

 

Jesteśmy dość nową stroną i choć jest nas już tu dość sporo (ponad 420 zarejestrowanych userów), ciągle liczymy na więcej! Pomóżcie nam więc wypromować nasz serwis używając sygnaturki na innych forach o grach, na których zdarza Wam się pisać!

Kod BBCodes to:

[ URL=https://lowcygier.pl][ img]http://images40.fotosik.pl/1898/836fa588fb02c62d.png[/img] [/URL] (bez spacji przed „U” i przed „i”)

Kod html to: 

<a href=”https://lowcygier.pl”><img src=”http://images40.fotosik.pl/1898/836fa588fb02c62d.png” alt=”” /></a>

 

Więcej informacji o sygnaturkach w >>TYM<< poście na forum.

 

Dodaliśmy też formularz kontaktowy dla tych, którzy chcieliby wysłać nam maila. Adres mailowy to kontakt[małpa]lowcygier.pl , a formularz znaleźć możecie >>TUTAJ<<

 

 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.