Nowy projekt Łowców i konkurs graficzny

Osoby, które na bieżąco śledzą nasze forum, wiedzą już że nasza strona wkrótce zyska nową funkcjonalność. Jaką dokładnie? To na razie owiane jest tajemnicą. Zapewniamy jednak, że warto jest czekać. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym projektem, włożyliśmy w niego sporo pracy i liczymy na wasze uznanie!

Jako że start zaplanowaliśmy na przyszły tydzień (następna sobota), pora rozpocząć kampanię promocyjną! Tak jak każdy duży projekt, również i nasz ma swój własny kryptonim. Nazwa kodowa to „śledz”. Póki co, nie zdradzimy co się pod nią kryje, ale zapraszamy was do wzięcia udziału… w konkursie graficznym, którego tematyką będzie własnie popularna ryba! Do wygrania gra Civilization V: Gold Edition. Po szczegóły zapraszamy do rozwinięcia wpisu.

 

Zasady konkursu:

– Tematyką konkursu jest ryba śledź. Każda praca musi zawierać reprezentację graficzną tego niewinnego zwierzątka.

– Sposób wykonania jest dowolny. Będziemy tępić plagiaty. Rozmiar ma mieć min. 620px szerokości.

– Obrazki (format .png lub .jpeg) prosimy podsyłać na adres konkurs[małpa]lowcygier.pl .

– Umiecie jakoś powiązać śledzia z naszą stroną / promocjami / łowieniem (sic!) gier? Walory estetyczne będą na drugim miejscu. Liczy się kreatywność! Humorystyczne ujęcie tematyki to tylko jedna z dróg. Aby zwiększyć swoją szanse na wygraną, po prostu nas zaskoczcie!

– Najciekawsze prace będziemy publikować w trakcie trwania konkursy na naszym profilu facebookowym, celem promocji naszego projektu.

– Zwycięzca otrzyma grę Civilization V: Gold Edition (klucz steam). Można spodziewać się tez nagród pocieszenia, jeżeli uznamy, że dana praca na taką zasługuje.

– Konkurs zakończy się wraz ze startem nowej strony przewidzianym na sobotę 6 lipca. Jeżeli premiera się opóźni, oznaczać to będzie automatyczne przedłużenie konkursu.

Zapraszamy do wzięcia udziału! Nawet jeśli umiesz obsługiwać tylko painta, pamiętaj – liczy się kreatywność i oryginalność!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Nowy projekt Łowców i konkurs graficzny"

  1. Dobra rada zmień nazwę śledzik bo kojarzy się ze straszną rzeczą w ledwo żywym portalu jakim była nasza klasa a.k.a NK

  2. ‚Tematyką konkursu jest ryba śledź.’ dosłownie ? Czy mogę np. zrobić gry w tle dać jakiś napis i śledzia ? xd