Na czym grasz, Łowco? Dołącz do grupy sympatyków swojej ulubionej platformy i wygraj atrakcyjne nagrody!

Uważasz, że twoja konsola jest najlepsza pod słońcem i inne nie mają do niej startu? Interesują Cię promocje i aktualności TYLKO na twoją ulubioną platformę? Szukasz kumpla po padzie? Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy grupy tematyczne na Facebooku:

Grupy będą prowadzone przez Redaktorów Lowcygier.pl i mają na celu m.in. agregować najświeższe i najciekawsze oferty dla danej platformy.

Żeby podkręcić zainteresowanie, ogłaszamy konkurs, w ramach którego najliczniejsza grupa poświęcona konsolowemu graniu na koniec miesiąca otrzyma szanse na wygranie atrakcyjnych nagród! Do zgarnięcia będzie m.in. Paper Mario Origami King, Ghost Of Tsushima, czy F1 2020! Szczegóły znajdziecie w dalszej części wpisu 🙂

Zasady konkursu

Grupa facebookowa (Łowcy Gier Nintendo Switch, Łowcy Gier PlayStation lub Łowcy Gier Xbox) ciesząca się największą popularnością, biorąc pod uwagę stan na 1 sierpnia godz. 0:00, będzie hostować specjalny giveaway z następującymi nagrodami:

  • Przy zwycięstwie grupy Łowcy Gier Nintendo Switch do wygrania będzie zestaw: Animal Crossing: New Horizons + Paper Mario Origami King
  • Jeśli zwycięska okaże się grupa Łowcy Gier PlayStation giveaway obejmować będzie: Ghost Of Tsushima + The Last Of Us Part Two
  • Przy zwycięstwie grupy Łowcy Gier Xbox do wygrania będą gry: F1 2020 + Desperados III

W przypadku gdy dwie grupy będą miały identyczną ilość członków, konkurs zostanie przedłużony o 24h celem wyłonienia zwycięskiej grupy. Każdy kolejny remis będzie skutkował dodatkowym przedłużeniem o 24h aż do momentu wyłonienia zwycięskiej grupy.

Uczestnictwo w giveawayu dostępne będzie tylko dla członków zwycięskiej grupy. Giveaway nie będzie udostępniany na żadnym innym kanale informacyjnym Łowców Gier.

Jak działają grupy tematyczne?

Grupy tematyczne to miejsca stworzone specjalnie z myślą o fanach konkretnych platform. Znajdziecie w nich innych zapaleńców, z którymi razem będziecie mogli dzielić radości i smutki, umawiać się na wspólne wieczorki przy grach i dyskutować o plotkach i najnowszych premierach.

Nie macie jeszcze PlayStation, ale planujecie zakupić? Żaden problem. Członkowie grupy pomogą Wam wybrać odpowiedni model i polecą, w jakie gry szczególnie warto zagrać. Kontroler do Xboxa przestał działać i zastanawiacie się jak go naprawić? Poproście o poradę, gracze mają mnóstwo ciekawych pomysłów wyniesionych z własnych doświadczeń ze sprzętem. Zastanawiacie się, czy DLC do najnowszej części Assassin’s Creed wnosi na tyle nowej wartości, by warto było się nim zainteresować? Ktoś z pewnością testował i chętnie wypowie się na ten temat.

Grupy tematyczne są także miejscem, w którym pojawiać będą się najciekawsze promocje oraz aktualności przeznaczone tylko i wyłącznie na daną platformę. Powiedzcie „nie” ofertom, które Was nie interesują!

Co z #PCMasterRace?

Publikacje o promocjach na PC są w dalszym ciągu dominującą treścią na Lowcygier.pl, dlatego uznaliśmy, że na ten moment specjalna grupa agregująca tylko oferty pecetowe nie jest szczególnie potrzebna. Jeśli jednak macie odmienne zdanie, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod tym newsem. Grupa #PCMasterRace powstanie, jeśli „udowodnicie” nam, że istnieje na nią zapotrzebowanie 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.