Polecamy

[JUŻ DZISIAJ OD 19:15] Łowcy, zagrajmy w Bingo! Zwycięzca zgarnia kolekcjonerkę Cyberpunk 2077!

Nasz kanał na Discordzie cieszy się sporą popularnością. W niecały tydzień od oficjalnego otwarcia, dołączyło do niego już ponad 2,5 tysiąca Łowców.

W ramach podziękowań za Wasze zaangażowanie i nieustające wsparcie, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę. W czwartek 5.12 od godz. 19:15 organizować będziemy grę Bingo dla użytkowników, w której do wygrania będzie 5 nagród, w tym Edycja Kolekcjonerska Cyberpunk 2077 na wybraną platformę!

Zainteresowani? Zapoznajcie się z opisem wydarzenia w dalszej części wpisu.

Co? Gdzie Kiedy?

Gra Bingo będzie miała miejsce w czwartek, 5 grudnia na oficjalnym kanale Discord Łowców Gier.

Planowany terminarz wydarzenia:

 • 19:15 – rusza czat głosowy + możliwość zapisania się do testowego Bingo
 • 19:30 – start testowego Bingo (bez nagród) – zapoznaj się z zasadami i mechaniką rozgrywki na Discordzie
 • 20:00 – zapisy do prawdziwego Bingo z nagrodami
 • 20:15 – start Bingo Łowców Gier!

Pamiętajcie, że w zabawie mogą wziąć udział tylko osoby, które się uprzednio zapisały. Jeśli wbijecie po rozpoczęciu Bingo, nie będziecie już mogli dołączyć do rozgrywki!

Jakie nagrody?

Najważniejsza jest dobra zabawa. 🙂 Niemniej, żeby Wam tę zabawę nieco uprzyjemnić, dorzucamy skromne nagrody dla zwycięzców Bingo:

Miejsce 1:

 • ❤️ Edycja Kolekcjonerska Cyberpunk 2077 na wybraną platformę ❤️
 • ranga zwycięzcy gry Bingo na Discordzie

Miejsca 2-5:

 • ❤️ Jeden klucz Steam z puli: Graveyard Keeper, Age of Empires III: Complete Collection, Catherine Classic oraz My Friend Pedro ❤️(klucze przyznawane będą wg kolejności wygranej – miejsce drugie wybiera dowolną grę, a pozostałe miejsca wybierają spośród reszty dostępnych kluczy)
 • ranga zwycięzcy gry Bingo na Discordzie

Wszyscy uczestnicy:

 • wyjątkowa, unikatowa ranga uczestnika gry Bingo na Discordzie 🙂

Nagrody ufundowane są w całości przez redakcję Lowcygier.pl.

Jak w to się gra?

Przede wszystkim musicie dołączyć do oficjalnego kanału Discord Łowców Gier. Zachęcamy do zrobienia tego już dzisiaj – jest to tętniące życiem miejsce, w którym możecie porozmawiać z innymi Łowcami oraz administracją serwisu, znaleźć partnerów do rozgrywki multiplayer, ustawić sobie powiadomienia na newsy z Łowców (z kategorii, które Was interesują).

Na liście dostępnych kanałów musicie odszukać grupę „konkursy”. To tam obywać się będzie czwartkowa zabawa.

Bingo będzie obsługiwane przez bota w oparciu o komendy tekstowe, niemniej dostępny będzie także czat głosowy z ekipą Lowcygier.pl, gdzie będziemy odpowiadać na Wasze pytania oraz odczytywać wylosowane kule.

Aby w ogóle wziąć udział w zabawie, musicie dołączyć przed rozpoczęciem Bingo. Robicie to w czwartek o ustalonej porze, klikając w emoji w kanale #bingo na Discordzie.

Gdy Bingo się rozpocznie, otrzymacie swoją własną unikatową kartę Bingo, na której należy skreślać cyferki.

Cyferki skreślacie wewnątrz prywatnej wiadomości od bota nazwanego „Nightfall”. Za to, na ogólnodostępnym kanale #bingo odczytywane są kule wylosowane w Bingo.

W momencie gdy ogłoszona zostanie liczba znajdująca się na Waszej karcie, skreślacie ją za pomocą komendy nf.bingo mark <liczba> . Komendy używacie w wiadomości prywatnej od bota.

W ten oto sposób wykreślacie sobie liczby ze swojej prywatnej karty. Waszym celem jest skreślanie ich jak najwięcej i jak najszybciej. Jednak uważajcie – za próbę skreślenia liczby, która nie znajduje się na Waszej karcie, czeka Was kara w postaci cooldowna!

Co zrobić aby wygrać?

Aby wygrać, musicie jako pierwsi skreślić 6 pojedynczych bingo. Pojedyncze bingo to ciąg pięciu liczb ułożonych

 • poziomo lub
 • pionowo lub
 • po skosie

Gwiazdka wewnątrz karty to „joker” – traktujcie to pole jako skreślone od samego początku.

Przykładowa karta, która wygrałaby w naszym Bingo wygląda tak:

Gdy wykreślicie 6 pełnych linii, musicie jak najszybciej napisać komendę bingo! na kanale #bingo. Oczywiście, za krzyknięcie „bingo!” przedwcześnie czeka Was kara w postaci cooldowna.

Osoba, która jako pierwsza trafi prawdziwe bingo wygrywa kolekcjonerkę Cyberpunka. Gra toczy się dalej, do czasu aż ustalone zostaną miejsca 2-5.

Ze zwycięzcami nagród kontaktować będziemy się przez Discorda po zakończeniu zabawy. Osoba z pierwszego miejsca będzie mogła samemu wskazać, na jaką platformę chce otrzymać kolekcjonerkę (pod warunkiem, że wybrana przez niego wersja jest nadal dostępna do zakupienia na cyberpunk.sklep.pl).

Disclaimer: w razie pojawienia się problemów technicznych z Discordem (nie wiemy, czy serwer wytrzyma obciążenie) zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji konkursu / przeprowadzenia go w oparciu o inne narzędzia / przeprowadzenia go w innej formie (np. zwykłego giveawaya).


Zapraszamy Was do dołączania do naszego Discorda i wzięcia udziału w zabawie.

Dla przypomnienia – Bingo rozpocznie się w czwartek 5 grudnia. Planowany terminarz wydarzenia:

 • 19:15 – rusza czat głosowy + możliwość zapisania się do testowego Bingo
 • 19:30 – start testowego Bingo (bez nagród) – zapoznaj się z zasadami i mechaniką rozgrywki na Discordzie
 • 20:00 – zapisy do prawdziwego Bingo z nagrodami
 • 20:15 – start Bingo Łowców Gier!
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.