Łowcy Gier piszą dla Polygamia.pl!

asdfa

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z popularnym serwisem Polygamia.pl. Począwszy od dzisiaj, będziecie mogli tam znaleźć nasze teksty traktujące – a jakże – o promocjach!

Polygamia to jeden z największych portali o grach w Polsce. Praktycznie cała redakcja śledzi go na bieżąco w poszukiwaniu newsów. Tym bardziej jest nam miło, że będziemy mogli dołożyć chociaż małą cegiełkę do jego rozwoju i dziękujemy za danie nam takiej szansy!

Czy nasze artykuły zagoszczą tam na stałe? To już zależy od tego jak zostaną one przyjęte przez czytelników. My na pewno liczymy, że pomysł się przyjmie, a współpraca przyniesie wymierne korzyści dla obu stron!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Łowcy Gier piszą dla Polygamia.pl!"

 1. Nie wiem jakie korzyści wam to przyniesie, bo polygamia to jeden z najgorszych i najbardziej „fanboyskich” serwisow w Polsce. Nie lepiej byloby cos z ppe albo z cd-action nawiązać? Mam nadzieje ze przez ten wybor wasz portal nic nie straci ze swojej oryginalności i nie przypelznie tutaj masa tego gówna z polygamii obwieszczając wszem i wobec ze konsole a juz zwlaszcza sony to najlepsze co moze byc i pc za 4k nie jest nawet w połowie tak wydajny jak konsola.. Pzdr

  1. Jerry dobrze pisze. arhn.eu to świetna strona i można spróbować do nich napisać.

  2. No dokładnie, tak jak pisze remiku. Poly jest podpięte pod Żydów z GW. A oni z kolei mają we władaniu wszelkie serwisy AGORY. To daje naprawdę duuuużo userów.

   Good Job, remike i spółka.

  3. Masz rację PrezessPL’u, czy jakkolwiek odmieniać. O wiele bardziej racjonalnie i polsko byłoby podpiąć się pod Gazetę Polską albo Nasz Dziennik – tam nie ma żydów (broń przed nimi Boże, boś Ty nie Żyd!), a jest wielu sprawiedliwych i prawdziwych Polaków. Grami też się może zainteresują.

 2. CD-Action / MMORPG.ORG.PL – tam nawiążcie współprace

 3. gratuluje! 🙂
  oby współpraca była owocna.
  ps. też pracowałem kiedyś na Czerskiej 8 😉

 4. Wg mnie bardzo dobrze, od czasu jak red. nacz. polygamii został Koso – poziom serwisu wzrósł.

 5. Jeżeli nie musicie płacić Agorze za tę „współpracę”, to jest to całkiem udane posunięcie. Poly ma dość sporą bazę czytelników, co powinno mieć wymierne przełożenie na ilość wizyt na Łowcach. Mam tylko nadzieję, że nie przyciągnie to przy okazji żadnych zbędnych przepychanek dotyczących np. przewagi $ nad € 😉

  1. A może to Agora ładnie zapłaci Łowcom za info o promocjach na Poly? Jest jeszcze taka, co prawda mało prawdopodobna oczywiśce,ale zawsze możliwość… 🙂

 6. zgadzam się z vectorem poziom poly ladnei wzrosl ostatnimi czasy.
  jestem stałym czytelnikiem więc dla mnie to bardzo pozytywne wieści