Łowcy Gier 4.0... the future is now!

Od premiery ŁG3.0 minęły już prawie trzy lata! Przez tak długi okres sporo się zmieniło, zarówno w webdesignie, jak i oczekiwaniach Graczy dot. treści serwowanego przez naszych Redaktorów. Dlatego uznaliśmy, że najwyższa pora zakończyć żywot layoutu, który wdrożyliśmy w listopadzie 2019 r.

Łowcy, umarł król, niech żyje król… Przed Wami Łowcy Gier 4.0!

Nowa wersja Waszego ulubionego serwisu o promkach 😉 to nie tylko zmiany kosmetyczne, ale również debiut funkcjonalności, o które suszyliście nam głowy od dawna.

Łowcy Gier 4.0 to nowe menu główne oraz… DARK MODE!

Zacznijmy z gruber rury 😉

– Łowcy: Chcemy dark mode!
– Admini: Przecież mamy dark mode.
– Dark mode: Łowcy Gier 3.0 dark mode – tymczasowe rozwiązanie

A teraz na poważnie… Zerknijcie w prawy górny róg viewportu przeglądarki 🙂


Łowcy Gier 4.0 to jeszcze lepsza ekspozycja polecanych artykułów

Crème de la crème Lowcygier.pl od zawsze były artykuły oznaczone serduszkami. Niestety, ze względu na blogowy charakter serwisu oraz ilość promek, o jakich piszemy, dość często polecane przez nas wpisy były „wypierane” przez mniej atrakcyjne oferty. Postanowiliśmy temu zaradzić i wraz z premierą ŁG4.0 wprowadziliśmy sekcję poświęconą wyłącznie oserduszkowanym artykułom.


Łowcy Gier 4.0 to zaawansowane filtrowanie artykułów

Nie tylko zmieniliśmy wygląd belki z filtrami, dodając do niej „Na skróty”, ale również usprawniliśmy sposób filtrowania treści. Od teraz wyniki wyszukiwania mogą obejmować kilka kategorii oraz platform.


Łowcy Gier 4.0 to zawsze aktualne promocje na karty podarunkowe oraz abonamenty growe

Najczęściej zadawanymi nam pytaniami są te dotyczące promocji na doładowania portfela PlayStation Store, karty podarunkowe PS+ oraz Xbox Game Pass. Postanowiliśmy wyjść na przeciw i wzbogacić boczną kolumnę szablonu Lowcygier.pl widgetami cenowymi – mamy nadzieję, że okażą się pomocne 🙂


Łowcy Gier 4.0 to przebudowany wygląd podstron platform

Ponieważ sporo osób trafia na podstrony platform nie ze strony głównej Lowcygier.pl, a z Google, chcieliśmy aby te zyskały bardziej autonomiczny charakter i… połowicznie nam się to udało 😉


Łowcy Gier 4.0 to… wiele mniejszych i większych usprawnień

Zmian, których nie widać na pierwszy rzut oka jest sporo. W większości są to usprawnienia poprawiające czytelność serwisu oraz szybkość jego działania. Zapewne sporo z nich nie dostrzeżecie, bo… przecież zawsze tak było 😉


Ponieważ żyjemy w myśl zasady: „prawdziwi mężczyźni testują na produkcji”, zapewne niedługo Łowcy Gier doczekają się numerka 4.1, a później 4.15… Niemniej aby móc osiągnąć cel, jakim od zawsze była globalna dominacja, potrzebujemy Waszej pomocy. Zachęcamy do testowania oraz opiniowania kilkumiesięcznego efektu naszej pracy – liczymy na to, że rozgrzejecie sekcję komentarzy do czerwoności.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.