Łowcy Gier 2.0 - nowy wygląd, nowe funkcjonalności

Nie lubimy stać w miejscu, cały czas chcielibyśmy się rozwijać , aby tylko stać się dla was jak najprzyjemniejszym miejscem do wyszukiwania promocji i dyskutowania o grach. Z tego też powodu pragniemy wam zaprezentować zapowiedź nadchodzących zmian na Łowcygier.pl. Niedługo nasza strona zyska zupełnie nowy layout, nowe logo (podobne do tego obok) oraz nowy silnik forum. Więcej informacji znajdziecie w tym wątku na naszym forum.

 Zapraszamy dzielenia się wrażeniami oraz swoimi oczekiwaniami. Cały czas możecie wpłynąć jeszcze na ostateczny kształt projektu!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Łowcy Gier 2.0 – nowy wygląd, nowe funkcjonalności"

  1. Ja powiem tak, layout loga przypomina mi logo CMS’a jakim jest WordPress. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Według mnie stare logo nie przypomina, żadnego innego loga, dlatego się je szybciej utożsamia z konkretną stroną. Nie chcę Wam robić pod górkę, ale mnie starsze logo również się bardziej podoba, gdyż nie zlewa się z tłem, jest osobnym charakterystycznym elementem.

    1. Wrzuć to do odpowiedniego wątku na Forum. Ale swoją drogą zgadzam się z Twoim zdaniem.