Konkurs - zostań najlepszym Łowcą Gier i wygraj Hitmana Absolution!

Wyszukiwanie promocji to nie jest łatwa robota. Chcąc utrzymać zainteresowanie musimy być zawsze czujni i nieustannie aktualni. Pomóc możecie Wy i świetnie sobie z tym radzicie! Jednak, chcielibyśmy dać Wam trochę frajdy i połączyć aktywność w „łowieniu” promocji z atrakcyjnym konkursem!

Jest to już druga edycja naszego konkursu na najlepszego Łowcę Gier. Zakończony w zeszłym roku pierwszy konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, a zwycięzca wykazał się wspaniałą dedykacją. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej – jest nas dużo więcej, przygotowaliśmy 5 naprawdę atrakcyjnych nagród, a formuła będzie bardzo prosta i zachęcająca.

 

Co też należy zrobić, aby zostać najlepszym Łowcą Gier?

Proste – musicie uzbierać najwięcej punktów reputacji! Punkty te oznaczane są symbolem procy –i przydzielane będą przez redakcję. Można je będzie zdobyć w czterech kategoriach
 

1. Promocje

Liczymy na Waszą pomoc w wyszukiwaniu najlepszych promocji w sieci. Im bardziej ekskluzywne info, tym lepiej i tym większa szansa na zostanie uhonorowanym procą. Do konkursu nie wliczamy promocji cyklicznych jak daily deale na steam/gamersgate/greenmangaming, PS+,  promocji na gog oraz Amazon.com (promocje te są zapowiadane z wyprzedzeniem). Jeżeli Wasza promocja trafi na stronę główną Łowców Gier, wówczas redaktor uhonoruje Was procą.

Najbardziej liczymy na wyszukiwane przez Was promocje pudełkowe ukryte gdzieś w zakamarkach sklepów (te najtrudniej wyszukać), a także nieszablonowe promocje elektroniczne.

 

2. Zrób coś sam dla Łowców

Nowa i zupełnie subiektywna kategoria. Umiesz stworzyć fajne grafiki, np do naszych stałych działów jak przegląd gier pudełkowych/ przegląd preorderów? Udało ci się (nienachalnie) zareklamować stronę gdzieś w sieci? Chciałbyś dodać fajne (umówmy się, że honorujemy niebundlowe) giveawaye? Masz jakiś ciekawy pomysł na rozwój strony i chcesz podjąć się/pomóc w jego realizacji?

Zróbmy Łowcygier.pl lepszym miejscem! Liczymy na Waszą kreatywność! Wasze starania będą docenione przez redakcję i odpowiednio uhonorowane!

 

3. Napisz tekst

Moja ulubiona kategoria! 🙂 Specjalnie dla Was założyliśmy dział „Waszym okiem„. Chcemy, żebyście pisali dużo i ciekawie! Ta sekcja nie może wisieć pusta! Piszcie o wszystkim co dotyczy szeroko pojętej „branży gier”. Może to być komentarz do bieżących wydarzeń (wyprzedaż na steam/ pomyłki cenowe gamersgate/ upadek KŚG), mogą być też wrażenia z gier, wspomnienia o upadłych pismach. Zdecydowanie bardziej liczymy na artykuły o charakterze felietonu (podejmujące kilka ciekawych tematów), niż na recenzje poszczególnych gier. Pamiętajcie o profilu strony i starajcie się być interesującym dla czytelników!

Nie będziemy publikować wszystkiego, ale Ci, którzy trafią na łamy Łowców Gier zostaną sowicie wynagrodzeni!

 

4. Dokończmy bazę recenzji

Od samego początku chcieliśmy, żeby ta strona była czymś więcej niż tylko blogiem z promocjami na 5 minut. Powoli zarysowuje się już nasza coraz liczniejsza społeczność, mamy masę pomysłów, żeby uatrakcyjnić Wam pobyt na naszym portalu. Jednym z nich jest posiadanie ekskluzywnej treści. Udało nam się skompletować kompendium recenzji CD-Action, którego nie ma nikt inny w sieci. Teraz czas na pozostałe pisma. Zróbmy z Łowców takie małe, polskie metacritic! Zdaję sobie sprawę, że do tego przydałby się też silnik wyszukiwania (jest w budowie), trzeba też mierzyć siły na zamiary. Jednak taka baza recenzji będzie bardzo miłym dodatkiem do już atrakcyjnej strony i może w przyszłości być naszą mocną kartą przetargową!

https://lowcygier.pl/temat/y-projekt-recenzje-play-click-ksg-inne/ – tutaj znajdziecie odpowiedni wątek do podawania danych. Liczymy na zdobycie informacji na temat gier z każdego polskiego pisma – Clikca/ KŚG/Playa/ŚGK po pisma konsolowe jak Neo Plus czy PSX Extreme. Potrzebujemy tylko numeru pisma, nazwy gry i oceny wystawionej przez recenzenta!

 

 

Nagrody dla najlepszych Łowców Gier to gry postaci klucza steam do:

1. Hitman Absolution

2. Batman: Arkham City

3. Bioshock 2

4. Borderlands: GOTY

5. Nexuiz 

 

Zdobywcy miejsc 1-4 mogą wybrać swoją nagrodę w kolejności zajętego miejsca. Zdobywca piątego miejsca otrzyma ostatnią z niewybranych gier.

 

Czas trwania konkursu:

Konkurs zakończy się 10 lutego (za miesiąc)

 

Powodzenia dla wszystkich Łowców Gier – liczymy na Wasze zaangażowanie i entuzjazm!

 

 

Dysklejmer – ilość proc oraz to kiedy i komu są przyznawane są subiektywną decyzją redakcji. Nie chcemy ustalać sztywnych reguł, żeby potem się nie okazało, że Hitmana wygra osoba, która stworzyła 47 giveawayów jakiegoś DLC na steam. Na pewno będziemy się starali być możliwie obiektywni i rzetelni w honorowaniu userów! 

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Konkurs – zostań najlepszym Łowcą Gier i wygraj Hitmana Absolution!"

  1. Hej! Wyłapałem literówkę w „2. Zrób coś sam dla Łowców” mianowicie „Masz jakiś ciekawy pomysł na rozwój strony i chcesz podjąć się/pomóc w jego rywalizacji?” zamiast „rywalizacji” powinno być „realizacji” 😉

  2. Mi w tym portalu najbardziej brakuje powiadomień o odpowiedzi na komentarze, bardziej intuicyjnych prywatnych wiadomości oraz codziennego newslettera.

    1. … oraz informacji o atrakcyjnych cenach z allegro.pl (tam częściej można kupić tańsze klucze niż na takim originie, GG, czy GMG)
      … oraz możliwości edycji komentarza (chociaż przez 10min).

  3. Bardzo fajny event. Ciekawe zadania i wspaniałe nagrody. Na pewno sam też wezmę udział.