Konkurs Łowców i GrabaGra!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez portal Łowcy Gier oraz stream GrabaGra. W konkursie do wygrania są 2 klucze do pełnej wersji The War Z oraz dodatkowa gra wybrana przez Was w ankiecie na FB.

 

Zasady konkursu są bardzo proste – na stronie LowcyGier.pl zostaną ukryte loga „GrabaGra” – musicie znaleźć ich jak najwięcej i przesłać nam informację o ich lokacji. Informacja musi dokładnie wskazywać położenie każdego loga (może to być np. screenshoot wraz z opisem). Nie podajemy dokładnej ilości tych obrazków – możemy jedynie powiedzieć, że jest ich więcej niż 5, ale mniej niż 20. Obrazków na pewno nie będzie na FORUM, oraz w newsach starszych niż 15 stycznia 2013.
Osoby, które prześlą nam największą liczbę zlokalizowanych obrazków wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie zwycięzców nastąpi na streamie w Sobotę 9 Lutego – godzina losowania zostanie jeszcze podana.
Zapraszamy do brania udziału w konkursie i życzymy powodzenia 😉

Ważne linki:

 • Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. – adres na który musicie nadsyłać odpowiedzi (w tytule maila wpisać KONKURS)
 • http://facebook.pl/GrabaGra – FB na którym możecie wybrać dodatkową grę
 • http://twitch.tv/GrabaGra – stream, na którym odbędzie się losowanie
 • ankieta, w której wybieracie dodatkową nagrodę w konkursie
 
Regulamin:
 

1. Swoje zgłoszenia należy podesłać nam elektronicznie na Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.

2. Informacje o położeniu obrazków muszą być klarowne i nie pozostawiać wątpliwości. Można posłużyć się linkiem bezpośrednim lub screenshotem w razie problemu ze wskazaniem miejsca.

3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. Zabrania się wysyłania zgłoszeń z dwóch maili lub więcej w celu zwiększenia swojej szansy na wygraną, etc. 

5. Zgłoszenia można wysyłać do 8.02.2013, zwycięzca zostanie rozlosowany podczas streamu Graby w Sobotę 9.02.2013

6. Nie dopuszczamy wysyłania poprawionych zgłoszeń, wersja którą wysyłasz jest twoją ostateczną odpowiedzią.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Konkurs Łowców i GrabaGra!"

 1. Uzbierała mi się calkiem zgrabna sumka Grabek. 😉 Chyba się skuszę i prześlę w weekend moje zgłoszenie. 😉

 2. No no, ja naliczyłem 14 😉
  Chociaż równie dobrze może być 14 jak i 9, między 5 a 20 rozbieżność jest dosyć duża.
  Zgłoszenie poszło.

 3. Właśnie zauważyłem pewną nieścisłość.
  Zmieniło się położenie logo, tego które wcześniej było w lewym górnym rogu. Wysłałem swoje zgłoszenie przed tym, więc mam nadzieję że to zaliczycie.

  1. Dobra, z tego co widzę to nie doczytałem i będą one dodawane na bieżąco, więc straciłem swoją szanse… Trochę szkoda, mogliście ukryć wszystkie od razu.

   1. Nie będą dodawane na bieżąco. Z jakiegoś powodu, silnik strony nie pamięta zapisanego położenia i dopiero po odświeżeniu jest tam, gdzie być powinno…

 4. Też już wysłałem zgłoszenie, jeśli będą jeszcze dodawane to trochę lipa, bo pewnie się traci. Cóż zawsze można było lepiej doczytać 😛 Powodzenia reszcie, a i trochę grzebania jest trza przyznać.