Konkurs świąteczny łowcygier.pl wraz z markolf.pl

Miło nam ogłosić, że w ramach współpracy z zaprzyjaźnionym serwisem markolf.pl, organizujemy dla Was specjalny konkurs świąteczny. Do wygrania wspaniałe nagrody ufundowane przez redakcje obu serwisów – dwie nagrody główne to wersja pudełkowa gry *Starcraft II: Wings of Liberty oraz klucz Steam do Borderlands 2. Mamy też nagrodę pocieszenia składającą się z zestawu gier Puzzle Agent 2 (Steam) + Realms of Arcania 1+2 (GOG).

Aby wziąć udział w konkursie należy w możliwie najciekawszy sposób opisać swoją „grę roku”. Tekst musi mieścić się w przedziale 500-1000 słów i musi opisywać jedną, dowolną grę wydaną w 2012 roku. Liczyć będzie się jakość artykułu, pomysł, humor oraz przekonywujące argumenty tłumaczące dlaczego wybrana gra jest najlepszą w tym roku. Zwycięzcę wybierze jury złożone z administracji serwisów markolf.pl i łowcygier.pl. Konkurs trwa przez 2 tygodnie i zakończy się 23 grudnia br.

 

AKTUALIZACJA: Termin zgłaszania prac zostaje przedłożony do 6 stycznia!

 

Regulamin konkursu świątecznego:

1. Swoje prace należy podesłać nam elektronicznie na konkursgraroku[at]gmail.com.
2. Artykuł musi być napisany przez was i nie może być wcześniej publikowany w żadnym z innych serwisów.
3. W konkursie udział może wziąć tylko zarejestrowany Użytkownik obu serwisów, a wysłanie tekstu będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację swojego tekstu na lowcygier.pl i markolf.pl.
4. Udział wziąć może każdy kto nie zajmuje się zawodowo pisaniem o grach oraz nie jest w redakcji żadnego z serwisów.
5. Zwycięzca otrzyma wybraną przez siebie nagrodę (Borderlands 2 lub Starcraft II: Wings of Liberty), natomiast pozostała gra zostanie przydzielona zdobywcy drugiego miejsca.
*6. W przypadku wybrania gry Starcraft II: Wings of Liberty, zwycięzca może wybrać między wersją pudełkową, bądź elektroniczną.
7. O nagrodę pocieszenia ubiegać się mogą wszyscy Użytkownicy, których tekst okaże się interesujący merytorycznie, pozbawiony nadmiernej ilości błędów oraz mieszczący się w limicie słów.
8. Nagroda pocieszenia zostanie rozlosowana na popularnym serwisie steamgifts.com i będzie dostępna dla specjalnie założonej grupy konkursowej, do losowania będzie dołączona gra Realms of Arcania 1+2 (GOG). 

 

Zapraszamy do aktywnego wzięcia udziału w konkursie. Wszystkie teksty mogą zostać opublikowane na obydwu portalach. Z niecierpliwością czekamy na Wasze przemyślenia!

Administracja serwisów łowcygier.pl i markolf.pl

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Konkurs świąteczny łowcygier.pl wraz z markolf.pl"