X

«

»

Konkurs na tekst – wygraj 20$ GMG Credit!

Aktualizacja: Na prośbę czytelników konkurs zostaje przedłużony do soboty do godz. 20:00.

Chciałbyś zaistnieć na łamach portalu Lowcygier.pl? Piszesz ciekawie, z sensem i poprawnie posługujesz się językiem polskim? Zdarzyło ci się korzystać z dobrodziejstw nowej inicjatywy Greenmangaming i Playfire, promującego graczy za zdobywane achievementy? Weź udział w naszym konkursie i wygraj gry o wartości 20 dolarów na Greenmangaming!

 

 

 

 

Na czym polega konkurs?

Chcemy abyście przygotowali dla nas oraz dla innych czytelników poradnik pod tytułem „Graj i zarabiaj na Playfire”. Ma on dotyczyć nowej inicjatywy sklepu Greenmangaming i portalu Playfire, w ramach której gracze premiowani są kredytami do wykorzystania na GMG za nabijanie achievementów w grach. 

 

Jakie kryteria będą brane pod uwagę?

1. Wartość merytoryczna. Poradnik musi być napisany pod kątem osób, które nigdy wcześniej nie słyszały o Playfire i nie kupowały na Greenmangaming. Musi on obejmować sprawy podstawowe np. w jaki sposób połączyć konto GMG i Playfire oraz gdzie należy wykorzystywać otrzymane kredyty. Z drugiej strony, musi on przygotowany niesamowicie starannie, zupełnie wyczerpując temat. Nie możecie przegapić żadnej istotnej informacji.

2. Oprawa. Poradnik musi zawierać obrazki ze screenami ekranu. Ilość screenów nie jest odgórnie ustalona. Nie musi być ich zbyt wiele – nie musicie traktować czytelników jak dzieci. Z drugiej strony, jeśli screenów będzie za mało, być może uznamy, że konkurencyjny tekst łatwiej objaśnia pewne szczegóły i dzięki temu jest przystępniejszy dla niedoświadczonych czytelników. Jeżeli macie talent graficzny, możecie przygotować również baner na stronę główną serwisu, który będzie dołączony do Waszego artykułu (rozmiar to 640×360). Nie jest to jednak konieczne – jeśli Wasz tekst będzie wystarczająco dobry, o odpowiednią grafikę zatroszczy się nasz grafik. 

3. Poprawność językowa. Nie jestem ekspertem od poprawnej polszczyzny [remike], dlatego wymagam, żeby autor poradnika posługiwał się językiem lepiej ode mnie. Jeżeli będę w stanie samemu wyłapać błędy językowe w danej pracy, to raczej nie widzę szans, aby taki artykuł opublikować.

4. Nie ustalamy limitu znaków. W tekście nie możecie przegapić żadnej istotnej informacji. Z drugiej strony, będziemy starali się wybrać osoby, które potrafią pisać w sposób zwięzły i zrozumiały.

 

Ważne informacje 

Jeżeli chcecie się upewnić, że wyczerpaliście temat i opisaliście w artykule absolutnie wszystko, zaglądnijcie na nasze forum i przeglądnijcie tematy o Greenmangaming i Playfire. Jest tam wiele ciekawych informacji „od kuchni”. Możecie też zadawać pytania innym Łowcom – mam głębokie przekonanie, że nawet w czasie trwania konkursu będą oni w stanie udzielić wam kilku pomocnych wskazówek.

Jeśli z kolei macie wątpliwości co do formatu artykułu, możecie zaglądnąć do naszego poradnika dotyczącego kupowania na Amazonie

 

Konkurs trwa do piątku soboty, do godziny 20:00. Ogłoszenie zwycięzcy i publikacja artykułu nastąpi w sobotę w godzinach popołudniowych.

Nagroda przewidziana dla zwycięzcy to 20 dolarów kredytu w Greenmangaming. Jako że nie można przekazywać kredytu innej osobie, zwycięzca otrzyma 2 tygodnie na powiadomienie mnie, na co chce wykorzystać swoją nagrodę i wówczas otrzyma on ode mnie wybrane klucze Steam/Origin/Uplay.

Artykuły wraz z obrazkami wysyłajcie na maila konkurs [małpa] lowcygier.pl .

 

Jeżeli jakaś praca szczególnie przypadnie nam do gustu, być może będziemy zainteresowani kontynuowaniem współpracy z danym autorem. Liczymy więc na duży odzew i życzymy wam powodzenia!

remike

 • Len

  Jestem leń 😉

  • No, nawet nicka nie chciało ci się poprawnie napisać, ty leniu!

   • Len

    oj tam, oj tam, przecież to szczytny cel. Do piór!!! Eh… Do klawiatur!!!

   • Len

    Oj tam, oj tam. Przecież wiem, że to szczytny cel 😉 Do piór!!! Eh… Do klawiatur!!!

  • James Leń ;]

 • w czasie konkursu nie udzielam żadnych pomocnych wskazówek w sprawie GMG i Playfire

 • Hmm, a ten kredyt do kiedy należy spłacić ? *badumtsss*

  A tak ogólnie, konkurs fajny – czas do piątku więc zobaczymy co uda mi się z tym zrobić 🙂

  • Szkoda, że mam sesję, bo też bym chętnie napisał taki poradnik 🙁

 • sergeron

  A ja miałem to zrobić niedawno sam z siebie, ale zupełnie zapomniałem. Teraz przynajmniej będzie pretekst, żeby się za to wziąć.

 • JamesHuntPL

  Chętnie zobaczę wasze wypociny 😀

 • Jakby był konkurs np na slogan Łowcow Gier to taaa… ale jporadnik?

 • Zgaduję że nie można zrobić tego w postaci filmu…

  • Nie można. To by było pójście na łatwiznę. 😉

 • Nie będę brał udziału w konkursie. Jestem zawodowym korektorem językowym. Jeśli istniałaby taka potrzeba, to mogę pomóc w ewentualnej weryfikacji poprawnościowej bardziej problematycznych tekstów 😉

 • Nie używam Playfire, a co za tym idzie nie wiem za wiele o tym serwisie, tak więc powodzenia życzę pozostałym 🙂

 • Dlaczego promujecie ten beznadziejny twór, który na siłę próbuje udawać profesjonalny tracking gier oraz komunikator dla graczy?
  Przy Raptr i Xfire ten cały Playfire wypada totalnie żałośnie…

  • … ale płaci.

   • Od kilku tygodni trwa wielka ofensywa Playfire, który próbuje za wszelką cenę nabić jak najwięcej userów. Playfire istnieje już dobre 4 lata, a nadal jest w fazie BETA – co to oznacza – każdy sam się powinien domyślić. Dobra rada dla wszystkich – omijajcie to coś szerokim łukiem! Zaspamuje wam całą skrzynkę mailami w stylu ” You’ve started tracking new game”. Wyłączenie mailingu w opcjach nic nie daje… u mnie dopiero zgłoszenie tego jako spam w gmail’u załatwiło problem…
    @lowcygier-9c19a2aa1d84e04b0bd4bc888792bd1e:disqus inne komunikatory nie muszą płacić za artykuły sponsorowane, bo prawda jest taka, że dobry komunikator sam się obroni. 🙂

    • Nie jesteśmy portalem, który reklamuje najlepsze moduły do trackingu. Zajmujemy się promocjami na gry, a w tym momencie korzystając z Playfire otrzymuje się pieniądze, które można wykorzystać na darmowe gry. Wpisuje się to idealnie nasz zakres zainteresowań, więc chcemy opublikować tekst o tej inicjatywie. To czy samo Playfire jest fajne, czy nie, w ogóle nas nie interesuje.

    • Myślę, że dobrze rozwinąłeś to, co ja napisałem bardzo krótko – playfire płaci za granie, czyli pozwala na obniżenie cen gier w GMG (co odpowiada tematowi ŁG) i to jeszcze za samo granie, niemalże bez dodatkowych czynności. Poza tym o ile kojarzę, to w ogóle nie trzeba instalować klienta o ile wystarczy nam pobieranie danych ze Steam. Ja playfire jako komunikatora w ogóle nie używam.

    • gość

     Nie „płaci za granie” a „przydziela wirtualne pensy w postaci kredytów gmg za achievementy”. Czy wpisuje się to w tematykę „ŁG”? Typowy bywalec ŁG, czyli posiadacz konta steam ze 150 grami z bundli, na playfire i tak nie zarobi nawet dolara.

    • Płaci za granie. Wystarczy wejść na bloga Playfire’a/gmg i się samemu przekonać.

    • To nie jest prawda, bo każdy może dostać z miejsca 1,5 funta (2,37$ po wczorajszym kursie za samo zapisanie się do newslettera, instalację klienta playfire i podlinkowanie profilu steam – roboty na 5 min). Pokaż mi inny sklep rozdający te 1,5 funta tak sobie, podobnie jak 2$ dla obu stron z refflinków. Za karty z gier na Steamie trzeba było najpierw zapłacić znacznie więcej niż te karty można sprzedać, tu dostajesz 1,5 funta z miejsca praktycznie za nic.
     Jeśli Playfire nie wpisuje się w tematykę LG, to sprzedawanie kart na rynku steam też, a to na Lowczach doczekało się w czasach bety obszernego poradnika. I bardzo dobrze, bo dzieki temu załapałem się na końcówkę dobrych cen kart – zaproszenie do bety dostałem wcześniej, ale jakoś mnie to nie ruszało, tak samo jak leżało mi odłogiem sporo przedmiotów z Team Fortess, które przy okazji też sprzedałem. Od tej pory zarobiłem na kartach kwotę IMHO nie do pogardzenia, po części dzięki zwróceniu uwagi na tą możliwość przez artykuł z LG, bo przed tym wirtualne przedmioty z gier Valve traktowałem jako nie warte uwagi.
     Z Playfire może być podobnie – dla części osób może być to impuls do zainteresowania się tą dość ciekawą inicjatywą. Tu sklep rozdaje kredyty przekładające się na realną gotówkę przy zakupach (a jest to sklep mający jedne z lepszych cen dla PL, pominąwszy niezbyt uczciwe zakupy w amerykańskim Amazonie z podawaniem fałszywego adresu rozliczeniowego) praktycznie za nic, bo nawet gier do achivementów nie musiałeś kupować w GMG – możesz mieć je z dowolnego sklepu. Ale niektórym jeszcze to jest mało i narzekają. Pytam więc całkiem serio:co by Ciebie zadowoliło z programów lojalnościowych?

    • Połączone, podlinkowane, newsletter też jest – nie widzę tych ~2,4$.

    • Poczekaj 24h, czasem trzeba nawet parę dni – wdać że to beta.

     (*)
     Ważne – koniecznie loguj się na te same dane w Playfire i GMG – dopiero wtedy kredyty przechodzą. Co prawda można mieć inny login/pass w Playfire i GMG (sam tak miałem ze względów bezpieczeństwa przez ponad rok i musiałem pisać do supportu by usunęli stare konto). Aby wiedzieć że konta są prawidłowo podlinkowane powinieneś widzieć w koncie Playfire kredyty w GMG, czyli przy założeniu że nie masz innych – co najmniej te 10 centów z ostatniego zakupu.

    • Uniwersalny B-boy

     Wow, skąd wiesz jak wygląda typowy bywalec ŁG?

 • przydałby się jakiś poradnik bo mi ani jednego achievmenta ze steama nie zaktualizował

 • W poradniku mamy też napisać, że nabijanie kredytów za achievementy w Playfire większości użytkowników w ogóle nie działa, a support olewa sprawę?

 • lol ktos odwali za ciebie robote a w tym czasie z sete albo i dwie z reklam wpadnie $$$$$$$$$$$$$

  nie z nami takie numery

 • Przydałby się poradnik, gdyż jakiś tydzień temu zacząłem z tym zabawę, ale jakoś nie mogę się doczekać, by za zadania zgarnąć kasę. I nie jestem pewien, czy to błąd serwisu, czy ja coś nie tak robię.

 • a nie można terminu przesunąć do poniedziałku, żeby można było popracować na tekstem przez weekend? niestety w tygodniu część osób pracuje

  • Chcielibyśmy to opublikować w weekend… Mogę ewentualnie przedłużyć termin do soboty, jeśli to pomoże?

   • oczywiście, że pomoże! (przynajmniej mi 😉 ale niech może ktoś jeszcze się wypowie…

    • jestem za, w tym tygodniu strasznie mi czasu brakowało, a jutro nie dałbym rady tego napisać do 20, więc przydałoby się do soboty