Konkurs na najlepszego "Łowcę Gier" - pierwsza edycja. Ogłoszenie wyników!

Dobiegł dziś końca nasz konkurs na najlepszego Łowcę Gier! Dziękujemy za entuzjastyczny odzew i Waszą pomoc w rozwoju strony! Wyniki kształtują się następująco:

 

 

 

 

 

Miejsce 1 – dowolna gra na steam za 10 Euro oraz tytuł najlepszego Łowcy Gier za otrzymanie 24 proc otrzymuje… Globoos!

Szczególne podziękowania od redakcji serwisu za wkład poświęcony w rozwój naszej bazy danych, pierwszy felieton od użytkowników i bardzo entuzjastyczne podejście wszelkich naszych planów! Naprawdę zasłużyłeś, gratulacje!

 

Miejsca 2-5 – nagrody w postaci nadchodzącej Indie Gala 12 trafiają do

2. toko – 14 proc

3. kurono – 10 proc

4. kmpt – 9 proc

5. kronk – 6 proc

Dziękujemy za bycie ważnymi członkami naszej nowo powstającej społeczności! Wasze zaangażowanie w serwis jest przez nas bardzo cenione i cieszymy się mogąc z Wami współpracować!
 

Zwycięzcy otrzymali pw z informacjami na temat odbioru swoich nagród.


 

To jeszcze nie koniec. Wraz z nowym rokiem wystartuje nowa edycja konkursu na najlepszego Łowcę Gier! Zbieranie procek będzie sprawiać jeszcze więcej frajdy, formuła konkursu będzie jeszcze atrakcyjniejsza, a i nagrody pozytywnie Was zaskoczą!
 

Przypominamy też o dwóch innych konkursach!
 

Wraz z serwisem markolf.pl organizujemy konkurs na najlepszy tekst „moja gra roku”. Do wygrania m.in. Borderlands 2 i Starcraft II: Wings of Liberty. Prace można nadsyłać do 6 stycznia. Więcej info >>TUTAJ<<
 

Mamy też konkurs na na stworzenie najlepszego userbara! Do tej pory pojawiło się tylko jedno zgłoszenie i zdecydowanie liczymy na więcej!  Do wygrania klucze na steam do RAGE oraz Warhammer 40k: Space Marine! Więcej info >>TUTAJ<<

 
 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.