Konkurs Indie Gala - pokażmy ilu nas jest!

Zapraszamy was do wzięcia udziału w akcji konkursowej organizowanej przez Indie Gala. Zasady są proste – osoby biorące udział w akcji otrzymały specjalny URL. Dla Łowców jest to:

www.indiegala.com/?lowcygier

Właściciele trzech najczęściej klikanych URL dostaną nagrodę – wszystkie bundle IG od „IG Magicka” w górę (magicka, collosus, flash, dwarves, weekly 2, weekly 3, mass effect, tropico, mobile 3, dungeons, june). Jeżeli uda nam się załapać do top 3, wszystkie gry trafią na giveawaye dla Łowców!

Dziękuję użytkownikowi Killjoy, który załatwił nam udział w tym ciekawym przedsięwzięciu!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Konkurs Indie Gala – pokażmy ilu nas jest!"

 1. Daloby sie bota zrobic, zeby z roznych ip wchodzil, robilem tak raz zeby wygrac koszulke i sie udalo 😀

  1. Łowcy zwyciężą walcząc fair 🙂
   Zresztą jest nas od groma i trochę, więc wbicie odpowiedniego wyniku nie powinno być jakimkolwiek problemem.

  2. Tak, wszystkie sposoby na tańsze gry, które są tu zamieszczane, są w 100% legalne i uczciwe…

   Chciałem tylko pomóc, nie to nie

  3. @Tetriando, nie mamy konkurencji takiej, żeby uciekać się do desperackich środków. Jeżeli się zmobilizujemy i każdy „zrobi swoje”, to powinniśmy w cuglach wygrać te bundle! 🙂

   Poza tym na GA jest wiele opcji – można podglądać miejscowość, wiek, przeglądarkę – wszystkie dane odwiedzającego. Nie chcemy chyba być oskarżeni o oszukiwanie, mając zwycięstwo w kieszeni? 😉

  4. Skoro można oszukiwać i kraść to to robmy.skoro inni mogą to czemu my nie.z biedry tez da się produkt wynieść.po co płacić.uczciwością nic się nie zyska.czym innym jest kupowanie z amerykanskiego adresu a.czym innym świadoma próba oszustwa.no ale nie zgłębianiu się w niuanse 😉

  5. I tak pewnie już inne klany graczy tak nakombinowały, że nie mamy szans, no ale zobaczymy 😀

  6. Od razu mi się przypomniały szkółki piłkarskie Nivea gdzie nie było drużyny, która wygrała a nie oszukiwała w oddawaniu głosów, a wszystko to pod patronatem Ministerstwa Sportu.
   Co najśmieszniejsze osoby odpowiedzialne za konkurs nie reagowały na zgłoszenia (w tym moje) o przypadkach gdy jakaś drużyna z wioski o liczbie mieszkańców 1200 – dziennie generowała 10000 głosów.

 2. Właśnie ja mogę wchodzić 2-3 razy dziennie i to bez oszustw, bo tyle mi się zmienia razy IP.

 3. Kliknołem (chociaż sam mam własny taki link)
  + pełna lista bundli

  IndieGala 9
  IndieGala Magicka
  IndieGala Colossus
  IndieGala Flash
  IndieGala Dwarves
  IndieGala Weekly 2
  IndieGala Weekly 3
  IndieGala Mass Effect
  IndieGala Tropico
  IndieGala Mobile 3
  IndieGala Dungeons
  IndieGala June

 4. Na czym to polega? Podany link przekierowuje na strone aktualnego bundla. To wszystko, czy trzeba jeszcze gdzies kliknac?

  1. To wszystko. Oni sobie sprawdzą w google analytics, z których linków tego typu było najwięcej wejść i wybiorą zwycięzców.

  1. Ja bym powiedział że to spryt a nie oszustwo, więc jeśli ktoś z nas już ma kupionego tego bundle’a, i będzie wystawiał z niego gry na steamgifts, niech wstawi nasz link z dopiskiem że gra pochodzi z tego bundle’a.