Kilka nowych rozwiązań na stronie - czekamy na wasze opinie!

Cały czas staramy się ulepszać naszą wirtynę i szukać rozwiązań, które przypadną Wam do gustu. Tym razem chciałem przedstawić 3 nowe pomysły, które wprowadziliśmy na stronie:

1. Dodaliśmy widget wyświetlający nasze statusy na facebooku. Będziemy używać tego medium do przekazywania Wam dodatkowych informacji takich jak zapowiedzi promocji, giveawayów, wszelkiego rodzaju ogłoszenia oraz inne rzeczy, które „na szybko” wzbudziłby wasze zainteresowanie, ale nie są warte osobnego newsa. Polubcie nas na facebooku, dzięki czemu zdobędziecie szybszy dostęp do tych informacji!

2. Jest to kwestia jedynie estetyczna, ale moim zdaniem zmiana ewidentnie na lepsze. Ujednoliciliśmy format obrazków zarówno jeśli chodzi o promocje, jak i nasze teksty publicystyczne. Te ostatnie dodawać będziemy teraz do slidera na stronie głównej, który do tej pory był zaniedbany i wyświetlał przez miesiąc takie same obrazki. Mam nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu!

3. Postanowiliśmy rozdzielić nasz kącik publicystyczny od Waszych spostrzeżeń. Specjalnie dla Was stworzyliśmy nową sekcję na stronie, „Waszym okiem„. Wklejać tam będziemy wszystko co nam podeślecie, od recenzji gier po komentarze do wydarzeń bieżących. Już teraz znajdziecie tam m.in. pięć konkursowych tekstów, które oceniliśmy najwyżej. Cały czas liczymy na Waszą aktywność i dzielenie się uwagami. Jesteście ważną częścią serwisu Łowcy Gier i razem możemy sprawić, że ta strona będzie czymś więcej niż tylko blogiem z promocjami!

 

 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Kilka nowych rozwiązań na stronie – czekamy na wasze opinie!"

  1. Nie jestem długo na stronie, ale moim zdaniem prezentuje się atrakcyjnie i przejrzyście.