Jest nas coraz więcej!

Nasza strona ruszyła w internety niemal 4 miesiące temu. Przez cały ten czas staraliśmy się udoskonalać nasz portal, przeszliśmy też gruntowną zmianę layoutu oraz zmieniliśmy silnik forum. Dzisiaj obchodzimy mały jubileusz – dobiliśmy do liczby 1000 zarejestrowanych użytkowników, którzy łącznie napisali już ponad 10 000 postów!

Z tej okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do tak dynamicznego rozwoju strony! Podzielimy się też z wami statystykami z ostatnich trzech miesięcy – znajdziecie je w rozwinięciu posta! Wszystkim wam życzymy wesołych świąt Wielkanocnych oraz wielu oszczędności razem z Łowcami Gier!

Łowcy Gier – Styczeń 2013

Unikalnych wizyt:

44308

Odsłon:

171737

Łowcy Gier – Luty 2013

Unikalnych wizyt:

61449

Odsłon:

255722

Łowcy Gier – Marzec 2013

Unikalnych wizyt:

87696

Odsłon:

330095

 

PS: Już niedługo czeka nas kolejny, dużo większy jubileusz. Powoli zbliżamy się do okrągłego miliona wszystkich odsłon! Z tej okazji obiecujemy przygotować dla was wiele świetnych giveawayów! Pamiętajcie, żeby zalajkować nas na FB, dzielić się newsami ze strony wśród znajomych/ na innych forach o grach. Im nas więcej tym więcej będzie okazji do świętowania!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Jest nas coraz więcej!"

  1. Gratuluję, fajnie, że też dołożyłem do tego cegiełkę. Naprawdę fajnie być częścią czegoś, co samemu się uwielbia, a na Łowców zaglądam po kilka razy dziennie. Świetna robota chłopaki!