Half-Life: Alyx confirmed! ŁG3.0 is live! Wyrobiliśmy się przed Gabenem :)

Witajcie na nowej wersji strony Lowcygier.pl! Z dumą oświadczamy, że udało nam się wypuścić projekt jeszcze przed premierą nowego Half-Life’a!

Emocje w tym pasjonującym wyścigu trwały do samego końca:

  • Godzina 0:00 – Łowcy Gier odpalają przerwę techniczną
  • Godzina 0:12 – Gaben nie wytrzymuje presji i ujawnia nową grę – Half-Life: Alyx
  • Godzina 2:00 – projekt Łowcy Gier 3.0 staje się rzeczywistością! Po raz pierwszy w historii mamy responsywny layout! 

Jako że ścigaliśmy się z Gabenem, nie udało nam się dokończyć wszystkiego co planowaliśmy. W dalszej części wpisu przeczytacie jakich usprawnień nasza strona doczeka się w najbliższych dniach/tygodniach.

Forum

Niestety – forum pozostało póki co po staremu. Stwierdziliśmy, że nie warto wstrzymywać wypuszczenia nowej strony głównej, tylko po to aby wypuścić ją razem forum. Liczymy, że prace nad odświeżonym forum dyskusyjnym zajmą nam nie dłużej niż parę tygodni i jego odświeżona, responsywna wersja zawita na ŁG jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Discord

Premiera łowcowego Discorda odbędzie się na dniach, najpewniej już w najbliższą środę. Będzie ona połączona z wyjątkowo atrakcyjnym konkursem, którego szczegóły ujawnimy w osobnym wpisie.

Bardzo zależy nam aby Discord stał się ważną częścią łowcowej społeczności. Chcemy nawiązać z Wami bezpośrednią relację,organizować tam regularne pogawędki, konkursy oraz inne inicjatywy angażujące społeczność. Jako że ostatnie dni przed premierą były wyjątkowo chaotyczne, dajemy sobie jeszcze odrobinkę czasu, tak aby dobrze przygotować się na premierę kanału.

Dark mode

Póki co nie udało nam się dokończyć ciemnej skórki dla nowej odsłony Łowców. Możemy Wam jednak zaoferować tymczasowe rozwiązanie, które ukoi wasze światłoczułe oczy:

  • W przeglądarkowym sklepie rozszerzeń (np. Chrome Web Store) zainstalujcie wtyczkę o nazwie „Stylus”
  • Zainstalujcie styl o nazwie Łowcy Gier Dark Mode OFFICIAL
  • Aktywujcie styl po kliknięciu w ikonkę Stylusa obok paska adresu w przeglądarce.

Proponowane przez nas rozwiązanie jest tymczasowe, a sam styl to również „work in progress”. Gdy już dopieścimy ciemny layout w CSSie, wówczas zaimplementujemy „dark mode” bezpośrednio w opcjach profilu na lowcygier.pl. 

Ostatnie szlify

Wiemy, że nie wszystko jest jeszcze idealnie. Nie działa zliczanie komentarzy z Disqusa. Nie działa także przechodzenie z szóstego do pierwszego slide’a na wersji mobilnej. Tu i ówdzie pojawiają się różnego rodzaju niedociągnięcia. Przez najbliższe dni będziemy w pocie czoła pracować nad poprawkami. Bardzo prosimy Was o Wasze uwagi w sekcji komentarzy. Łowcy Gier 3.0 to otwarty projekt, który nadal będziemy udoskonalać!

Łowcy Gier 3.0

Mamy nadzieję, że mimo kilku braków, nowa odsłona Łowców będzie dla Was przyjemnym doświadczeniem. 🙂 Nasz stary layout był z nami przez ostatnich 6 lat… Dziękujemy, że byliście z nami przez ten cały czas. 🙂 Liczymy, że korzystanie z ŁG3.0 będzie dla Was przyjemnym doświadczeniem.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.