Duży update na GG.deals. Sprawdźcie co się zmieniło!

Wprowadziliśmy dzisiaj kilka istotnych usprawnień do naszej porównywarki cenowej dla gier cyfrowych, GG.deals:

 • Nowa podstrona – „Vouchers”. Sprawdźcie wszystkie aktualne kody zniżkowe dla oficjalnych sklepów!
 • Nowy, czytelniejszy układ menu. „Ogólne” podstrony po lewej, podstrony dotyczące usera po prawej.
 • Możliwość zmiany ilości wyników na stronę. Do wyboru: 12, 24, 48 i 96. Jednorazowe ustawienie zapamiętywane jest na wszystkich podstronach.
 • Nowy wygląd sortowania
 • Oznaczenia kolekcji/alertów/wishlisty bezpośrednio na stronie głównej
 • Nowy filtr na wishliście o nazwie „added from”, który grupuje gry po zewnętrznej wishliście z której zsynchronizowana została gra (Steam, GOG, Humble)
 • Wishlista od teraz posortowana jest od najlepszej do najgorszej promocji
 • Podczas scrollowania pojawił się przycisk służący do powrotu na górę strony
 • Dodaliśmy nowy sklep – Dreamgame (oddziały EU, UK i US)

Zmian jest więcej, ale te mniejsze musicie już odkryć sobie sami (lub przeglądnąć update log w j. angielskim).  Cały czas pracujemy pełną parą nad udoskonaleniami, więc jeśli macie jakieś swoje pomysły, śmiało podzielcie się nimi w komentarzach pod newsem!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Duży update na GG.deals. Sprawdźcie co się zmieniło!"

  1. No i świetnie. Cieszę się, że tu jesteś. 😉 GG ma uzupełniać Łowców o funkcjonalności, których tu brakuje (porównywarka cenowa, alerty cenowe, synchronizacja wishlist itd)

   1. No przywiązałem się do tego miejsca straszliwie. Na GG nie potrafię się odnaleźć. W tym wypadku wolę stare śmieci 😉 Ogółem komentarz miał być mocno trollingowy, ale widzę, że baitowanie już nie wychodzi tak jak kiedyś. Starość nie radość 😀

 1. Nie rozumiem czemu nie dodacie do filtra „key-shop” i życie staje się łatwiejsze…
  Każdy by sobie wybrał czy chce pokazać z tego czy nie.

  1. Dokładnie. To pierwsze co się nasuwa do zrobienia. W mojej opini jest kulawa funkcjonalność biznesowa (brak key-shopów) a wielki update robi „czytelniejszy układ menu” lub „możliwość zmiany wyników na stronę”. Chyba nie tędy droga

  2. Nie rozumiem dlaczego chcesz aby kopiować już taki serwis skoro jest on na rynku i ma nazwę allkeyshops oraz dlaczego nie korzystasz z własnego wyboru i go nie używasz? Bo przecież masz tam wszystko czego chcesz. Dosłownie, a to że, ma opinię szamba i nigdy nie będzie czymś większym tylko stroną dla pseudosprzedawców, bo w tej formie nikt większy nie nawiąże współpracy jest pewne, takie biedowanie na kilki i łaskę serwisów aukcyjnych.

   Nie moja sparwa, ale jak będą wyświetlane keyshopy to poza utratą renomy jak po akcji z fabryką kluczy, gdzie do tej pory nikt oficjanie nie miał jaj powiedzieć nawet przepraszam, skazuje się na bycie januszowym portalem, który w wielu miejscach nie będzie mile widzianym.

 2. I tak nie wchodzę, dla mnie portal bez sensu ( jest już i tak wiele innych podobnych). Po drugie nawet gdyby to nie ma G2A, cdkeys.

   1. Gdy były keyshopy (bez możliwości ich całkowitego wyłączenia w opcjach) to ja akurat bym przestał wchodzić.

 3. Bez sensu, chcę znaleźć DLC do ETS2 a mianowicie Italię, wchodzę wyszukuje pokazuje 35zł, wchodzę na g2a a tam 21 zł, a z tego co pamiętam, to idealna strona dla łowców…

 4. a jak tam sytuacja z aktualizowaniem alertu na cene historyczną? dalej dostaje alerty przebijące dawniej ustawiony poziom mimo iż to ceny wyższe od aktualnie historycznej

 5. Na stronie głównej nie ma pod oferta jaka to platforma, rzecz dla mnie bardzo ważna na Łowcach.

 6. Wishlist i alerts powędrowały na prawo. U mnie są one pod spodem napisu giweaways & freebies, przez co nie mogę w wejść w moją listę.

   1. Już sobie znalazłem.

    .mass-container .actions-list, .nav.nav-border-bottom {
    white-space: no-wrap;
    }

    zmieniłem sobie na white-space: normal; w stylishu 😉

 7. Pierwsza z brzegu promocja z łowców Agents of Mayhem. Nadal to strona dla jakiegoś Janusza, a nie dla łowcy.

 8. W sprawie cdkeys i innych keyshopów. Wasze głosy są brane pod uwagę, uwierzcie. 🙂 Musimy jeszcze przeskoczyć kilka problemów technicznych oraz dokończyć rozkopane usprawnienia, o których wiele osób nas prosi.

  Jak tylko będziemy gotowi, przeprowadzimy ankietę tutaj oraz na GG, żeby ostatecznie potwierdzić, że głos ludu zdecydowanie skłania się w kierunku dodania keyshopów. Wyniki ankiety upublicznimy i na ich podstawie wykreuje się przyszłość serwisu. Jeśli wygrają zwolennicy keyshopów, pierwszym sklepem jaki dodamy będzie oczywiście cdkeys.

   1. Jeżeli ta funkcja zostanie wprowadzona, to najlepiej jakby przy pierwszym wejściu na stronę po jej wprowadzeniu pojawiło się okienko: Czy wyświetlać oferty z keyshopów: TAK/NIE. No a ustwienie do późniejszej zmiany w opcjach.

    1. Uwierz, że jak ktoś kupuje regularnie w keyshopach to zdaje sobie na bank z tego sprawę. Nowy natomiast szybko nie kupi zanim się sam nie dowie (były już takie przypadki). Wszystko co tańsze jest na zasadzie „ryzyk-fizyk”, tak samo oferty ze stron ru. Dać tylko ostrzeżenie z informacją „zakup na własne ryzyko” i po problemie.

    2. Dokładnie, informacja o ryzyku i tak dalej. Chociaż ja osobiście niczego takiego tutaj bym nie widział jeśli się uważa i kupuje z głową. Na setkę i pewnie ponad kluczy zdobytych przy różnych cdkeys, g2a, kinguin i jeszcze więcej wydanych złociszy lub kuponów, zdarzyły mi się może z dwie wpadki. Z czego sam takie zaliczałem sprzedając coś np. na g2a, kiedy nie ten kluczyk wkleiłem. Szybki kontakt z kupującym i po sprawie, keyshopy też mają swoje procedury 😉

    3. Jak jakiś keyshop się zwija to będzie miał cię gdzieś, jeszcze porobi cb na własnych zamówieniach u „dostawców”i oleje opłacone klientów, nie ma żadnych procedur, znika z dnia na dzień z sieci tak samo jak konto na g2a/allegro

    4. Każda firma może się zwinąć i mieć Cię gdzieś, niezależnie co kupisz. Czy w internecie, czy w rzeczywistości.

    5. To daj przykład legalnego sklepu z grami analogiczny do FK, co mimo, że już nie działał dalej zbierał zamówienia.

    6. Dlaczego miałbym udowadniać Twoją tezę? Nie słyszy się o upadających, znanych keyshopach aż tak, żeby było to obarczone wielkim ryzykiem. Jeżeli taki sklep się trafi, cóż – pech. Dla sklepu i dla osób, które dały się nabrać lub wkręcić.

    7. Bo po prostu nie masz takiego przykładu i bijesz pianę, mógłbym też np. zapytać ciebie, któremu legalnemu sklepowi usunięto grę np. z platformy steam i efekt też będzie ten sam, zabulgotasz jak czajnik bez konkretów 🙂

    8. Ty twierdzisz, że keyshopy się zwijają i ryzykowne jest w ogóle cokolwiek tam kupować. Nie rozumiem nadal czemu to ja mam udowadniać Twoją tezę. Na moje posiadane ponad 2000 gier żadna nie zniknęła, a wiele z nich było kupowane takimi metodami. Co to za rozróżnienie też „legalny sklep”, a jaki to jest nielegalny?

    9. Masz w sieci oficjalne informacje pochodzące od twórców, wydawców, platform (można poprosić ich o dokładne przyczyny usunięcia gry i podadzą ci je) itd, przykłady na forach, jak i bezpośrednio spotkało mnie to raz oraz moich znajomych. Udawanie, że rzeczywistość nie istnieje i np. nie ma wypadków samochodowych, bo siedzę w piwnicy i mnie to nie spotkało, to żadna dyskusja z twojej strony.

     Delikatnie zwrócę ci uwagę, choć pewnie dla ciebie w ogóle nie będzie miało to znaczenia, że prowadzisz dyskusję bez argumentów

    10. Wyjaśnijmy też jedno, że ja podałem tutaj swoje osobiste odczucia, które dotyczyły wprowadzania informacji o ofertach pochodzących z keyshopów do gg deals. Nie napisałem tutaj „keyshopy to bezpieczna sprawa”. Przecież jasno piszę, że jest to jakaś forma ryzyka i gdyby były wprowadzane, może być informacja o ryzyku, ale dla mnie osobiście nie, bo [uwaga, sekcja moich prywatnych argumentów] nie spotkałem się z ani jedną usuniętą grą z mojego konta, a mam ich 2282, regularnie korzystałem i korzystam z przeróżnych keyshopów, nawet i tych ruskich. I tak, korzystam też z bezpośrednich źródeł – zależy. Ty stwierdziłeś, że keyshopy się zwijają, na co ja odpowiedziałem, że przecież każdy tak może zrobić. Bez względu czy kupujesz grę, czy cokolwiek z Allegro, G2A. I chcesz ode mnie podawania keyshopów, których kupienie tam czegoś skutkowało usunięciem gry, tylko po co? Ty na przekonanie mnie, że faktycznie tutaj keyshopy to grubsza sprawa powinieneś wypisać przykłady, podesłać źródła z których korzystasz i które napędza wyrażanie Twojego zdania. Uznaj moje prywatne argumenty. Ja uznaję Twoje. Kto nie chce, niech nie kupuje, ich sprawa. Dlaczego miałbym ja teraz zmieniać swoje prywatne zdanie, skoro mi nigdy nic nie zniknęło?

    11. Dlatego, że bardzo duża ilość osób o tym nie wie i jak pokazuje najświeższy przykład FK może utopić kilkaset złotych, dlatego, że keyshopy szkodzą twórcom gier, przede wszystkim tym małym i niezależnym narażając ich na straty przez dodatkowe bankowe opłaty, dlatego, że kupując w legalnym sklepie mamy pewność, że twórcy naszej ulubionej gry dostaną zapłatę.

    12. szkodzą twórcom powiadasz. A co powiesz na przypadek gdy jeden z devów oficjalnego forum Battlefronta II odpisał mi że jak mi sie język nie podoba w wersji polskiej to mam iść kupić u innego źródła a nie na originie (tylko wersja pl). Wysłał mi link z oficjalnym info że mam kupic sobie ..uwagaw G2A klucz z ang wersją.

     To tyle nt mitów o keyshopach.

    13. Miałem znajomego w pracy co kupował, bo to sklep, refleksja i sprawdzanie nastąpiło, kiedy gra z uplay została usunięta.

     Fabrykakluczy miała bardzo dobrą opinię, proponuje poczytać co się stało, albo zerknąć na ceneo i swoją drogą jak się czują teraz osoby polecające FK?

    14. cóż za czarnowidzctwo. Lekiem na twój ból byłby filtr filtrujący keyshopy prosto i po sprawie. Po drugie są keyshopy i…keyshopy.

 9. Osobiście to chciałbym tam zobaczyć gry z PS4 (najlepiej oferty w boxach chociażby z internetowych sklepów). Były by super na jednej liście życzeń z PCtówkami 😉

  1. Jest w ogóle taka możliwość? Z GOGiem może ale Origin? Pierwsze słyszę

    1. Strasznie bym chciał wszystko na raz, ale się nie da. Tutaj myślę, że za 2 sprinty, czyli jeszcze jakieś 3-4 tygodnie. Teraz pracujemy nad alertami, by dało się zrobić alert na procent obniżki oraz by target „historical price” dostosowywał się wraz ze zmianą historii.

 10. Pisałem na GG więc napiszę tutaj również – mam nadzieję że zostanie dodane yuplay i gama-gama dla „somsiadów” ze wschodu 🙂

   1. Sprawdzimy ten konkretny przypadek, bo to może być kwestia nieprawidłowo zagnieżdżonego HTMLa. Ale ogólnie nie wspieramy przestarzałych przeglądarek. Jeśli korzystasz z przeglądarki której wsparcie zakończyło się ponad rok temu, to musisz liczyć się z problemami (i rozjechane menu to raczej mniejszy z nich – FF 55 ma kilka poważnych luk bezpieczeństwa, korzystanie z niego jest po prostu niebezpieczne).

    1. U mnie jest to samo na Firefoksie w domu (Windows 10/aktualny 64 bity) jak i w pracy (Windows 7/Firefox 60.1.0esr 32 bity).

 11. Niestety widzę że nadal „bundle” Steamowe nie są widoczne i np. Assetto Corsa Ultimate Edition nie wyświetla oferty ze Steam chociaż była historycznie najniższa.

  Oprócz tego to jeszcze to fajnie jakby maile typu: „…is featured in news (Deals)” zawierały cenę.

  A i jeszcze fajnie jakby na stronie z Alertami były mniejszą czcionką pod ceną z alertu cena aktualna i najniższa w historii (tak na wszelki wypadek jakby była blisko alertu, albo żeby głupiego alertu nie ustawić).

  Ogólnie super stronka (ŁG i Bazar też)
  Pozdrawiam

 12. Jeżeli wam zależy na wizerunku to nie wprowadzajcie keyshopów. Jeżeli chcecie zdobyć zaufanie użytkowników i wykreować porządną markę nie róbcie tego. Obecna polityka jest w sam raz „nie dla keyshopów”. Zwróćcie uwagę na obecną tendencje gdzie co raz więcej ludzi odchodzi od keyshopów. Prosty przykład allkeyshop oraz itad. Na wszelkiego rodzaju forach, grupach ludzie nie polecają allkeyshopa mimo że posiada zarówno keyshopy jak i te oficialne sklepy, a ITAD bo właśnie mają do tej strony zaufanie a co za tym idzie pijar, ale to jest wasza decycja. W każdym razie jeśli wprowadzicie keyshopy to będę musiał wrócić do ITAD, a szkoda bo macie przyjemniejszą dla oka szate graficzną. Pozdro.

  1. Keyshopów nie powinno wspierać się, bo:

   -Bo nie ma w ogóle pewności, że jak kupimy tam naszą ulubioną grę to choć 1zł znajdzie się u jej twórców, a nie ma nic gorszego, niż brak zapłaty za dobrą pracę.

   -Bo narażają na starty w pierwszej kolejności małe i niezależne studia np. przez opłaty bankowe anulowanych transakcji .

   -Bo nigdy nie ma pewności zakupu, jak i preordera, można całkiem dużo stracić, a taki keyshop nie będzie w ogóle informaować o zakończeniu działalności tylko zniknie z sieci z dnia na dzień. Przykład śwież FK ,można poczytać opinie na ceneo jak wyglądał koniec tego znanego i polecanego keyshopu.

   -Bo jest masa osób co nie wie i nie siedzi w temacie, one będą przede wszystkim narażone na ryzyko i może je to zrazić do legalnego grania.

   1. Dokładnie! Jeżeli ludzie chcą kupować z g2a czy cdkeys to niech to robią, ale nie brudźcie tymi stronami waszgo serwisu bo go po prostu szkoda.

    Wspierając keyshopy wspieracie poniekąd piractwo, a użytkownikami którzy są tak ochoczo za keyshopami, nie przyjmujcie się. Przyzwyczają się tak jak do ITAD, a wam pijarowo bardzo dobrze to wyjdzie.

    1. Większej bzdury nie widziałem. Jak by to było piractwo to by było nielegalne i już odpowiednie służby by się tym zajęły. Idąc dalej rozumiem że uważasz bazarek za portal którego należy się brzydzić i powinien być natychmiast zamknięty !!! Czyli jak coś nie jest oficjalne to jest złe ? Allegro – piraci, Uber – piraci, i wiele wiele innych …

 13. Możesz sobie w filtrach wybrać „hide owned games”. Ukrywanie posiadanych gier w obrębie całego serwisu może być trudne, bo wtedy każdy użytkownik widzi inną stronę główną i cache leży…

 14. Jak dla mnie to brakuje ofert na gry na konsole. Z chęcią bym zobaczył deal’e na PS czy XO. Nintendo switch tez bym nie pogardził, szczególnie wersje pudełkowe. Ogólnie konsole są moimi głównymi platformami i nie tylko pewnie moimi.

  1. Można dodać dział sprzętowy jak:

   -konsole, pady
   -karty graficzne, klawiatury, myszki dla graczy
   -inne akcesoria kierownice, VR, joysticki.

 15. Strona spoko. Tylko dodać więcej funkcjonalnych sklepoów, keyshopów. Być może ruskich kluczy bez regionlocka choć to już bardziej wymagające.

 16. Dokładnie. Jak nie chcesz to nie korzystaj ale nie zabraniaj korzystania innym !!!

 17. Jak dla mnie super, bardzo mi sie podoba 🙂
  Jesli mialbym sugestie, brakuje mi jednej rzeczy, dla ktorej jeszcze korzystam z ISAD – przy alertach jest mozliwe ustawienie kwoty, ale przydaloby sie dla ulatwienia ustawienie % znizki.

 18. Jeżeli o mnie chodzi, to chętnie w widoku danego bundla widziałbym button, który po naciśnięciu od razu przenosi mnie na stronę danej gry na Steam. Byłoby to mocno przydatne, a w przypadku niektórych Fnaticalowych bundli w stylu 50in1 wręcz pożądane.

  1. Dobry pomysł. Niedługo będziemy pracować troszkę nad bundlami (np. przyda się lista wszystkich aktualnych/nieaktualnych bundli) i wtedy do tego przysiądziemy.

 19. Jedna głupota, którą zauważyłem, to ceny premierowe są oznaczane jako „historycznie najniższe”. Nie bardziej sensownie byłoby je oznaczać jako „ceny premierowe”, jeśli jeszcze nie było żadnej obniżki? To, że są wyróżnione na zielono jest trochę mylące.