Polecamy

Dodaliśmy bardzo przydatne usprawnienia na wishliście GG.deals!

W ramach przypomnienia – GG.deals to nasza porównywarka cen gier cyfrowych na PC. Jedną z fajniejszych funkcji na stronie jest lista życzeń (wishlist)dzięki której sprawdzicie najniższe ceny gier, których pożądacie. Wishlistę można bardzo łatwo zsynchronizować ze Steamem lub GOGiem, tak aby ułatwić sobie proces dodawania gier. Gorąco zachęcamy Was do podłączenia swojej wishlisty ze Steama na GG.deals – pozwoli Wam to oszczędzać na grach oraz śledzić ruchy cenowe interesujących Was tytułów.


Od dzisiaj, widok wishlisty na GG.deals został ulepszony o następujące funkcje:

 • Można już filtrować po sklepach i DRMach. 
 • Można przeglądać Wishlistę wg ostatnio zaktualizowanych obniżek
 • Dodaliśmy submenu do szybszej nawigacji między najpopularniejszymi widokami
 • Dodaliśmy możliwość tworzenia i zapisywania własnych konfiguracji (presety)

Więcej o dzisiejszych usprawnieniach przeczytacie w dalszej części wpisu.

Filtr sklepów i DRMów na Wishliście

Możecie wybierać/ignorować dowolne sklepy i DRMy, a wyniki dostosują się do Waszych wymagań i pokażą najlepsze możliwe ceny spełniające kryteria.

Bardzo przydatną funkcją jest możliwość przeglądania ofert tylko jednego sklepu albo jednego DRMa. Wyniki za każdym razem inteligentnie dostosują się do przyjętych wymagań.

Dzięki wishliście GG.deals nie musicie już trzymać osobnych wishlist w żadnym sklepie trzecim – jak np. Green Man Gaming, Humble Store, czy Fanatical. Wystarczy zsynchronizować wishlistę ze Steama na GG.deals, wybrać odpowiedni sklep w filtrze i voila!

Pomyślcie, jakie to może być przydatne:

 • rusza „branie” na Muve. 
 • Wystarczy udać się na wishlistę GG.deals -> wybrać sklep „Muve” -> dostajecie odpowiedź na pytanie „które gry z mojej wishlisty są na promocji”!

Nowe możliwości będą także przydatne dla osób, które kupują „tylko gry na Steam” albo „tylko gry DRM-free”.

 

Presety na wishliście i kolekcji

Dodaliśmy podręczne menu dla różnych widoków na Wishliście do szybszej nawigacji między różnymi konfiguracjami.

Jest też możliwość tworzenia swoich własnych presetów dla osób, które mają własne preferencje dot. filtrów i sortowania. Aby utworzyć preset, po prostu wybierzcie dowolne filtry i sortowanie jakie wam odpowiada i kliknijcie w przycisk „save preset”. Będziecie mogli wrócić do swojej konfiguracji w dowolnym czasie w przyszłości.

Podręczne menu oraz obsługa własnych presetów zostały również dodane w widoku kolekcji.

 


 

Jak zawsze, liczymy na Wasze komentarze pod artykułem. Co sądzicie o dzisiejszych zmianach? Jakie funkcjonalności chcielibyście zobaczyć na GG.deals w najbliższej przyszłości?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Dodaliśmy bardzo przydatne usprawnienia na wishliście GG.deals!"

 1. Przecież te presety już są od dawna? I przed poprzednią aktualizacją można je było wybierać prosto z belki, a teraz trzeba dodatkowo rozwinąć listę „More”. Po co tak utrudniać?

  1. Na Wishliście i Kolekcji nie było presetów.

   Możesz pokazać screena gdzie masz jakieś utrudnienie? U mnie jest normalnie 5 opcji przed „more”

 2. Dobra robota! 🙂
  Czy dojdzie kiedyś możliwość wyszukiwania gier na inne platformy (np. konsole) ?

 3. 1. Skoro można filtrować sklepy na wishliście, to dobrze gdyby był filtr na ogólnym. W sensie wpisuje daną grę i w price history wybieram filtr sklepu i pokazuje mi wykres jak dana gra się ceniła w danym sklepie. Kupuję w mało sklepach więc dla mnie to bardzo przydatna opcja
  2. Kiedy kluczykownie z alledrogo?

 4. Świetna sprawa. Opcje przydadzą się dla tych którzy szukają konkretnych ofert w sklepach. Szkoda tylko że żadne nowości nie zachodzą także na bazarze. Przykładowo możliwość oznaczania tytułu do czarnej liście (ignorowania, czego koszmarnie mi brakuje) czy inne sugestie umieszczone na forum.

 5. Liście życzeń. W języku polskim nie ma czegoś takiego jak „wishlista”. Tvn do głowy uderzył za bardzo?

   1. Chyba tych, na które nie ma ofert w sklepach. Dying Light 2, Baldur’s Gate 3, Halo: The Master Chief Collection, Atomic Heart.

    Da się włączyć, żeby wyświetlało również te gry?

 6. GGdeals jest fajne, a co do poprawy to moim zdaniem:
  a) nadal brak „bundli” steamowych na liście w GG deals, na przykład Assetto Corsa Ultimate Edition wg. GG deals w ogóle nie ma na Steam, a jest i do tego parę razy był tam najtaniej (do niedawna)
  b) na liście życzeń możliwość ukrycia gier które przychodzą z automatycznej synchronizacji list, np. interesuje mnie jakaś edycja gold albo ulimate gry i mam ją dodaną na GG, ale co synchronizację wpada mi ze Steam wersja podstawowa, bo tam ulepszonych się nie da dodać do listy życzeń. Fajnie jakby można byłą tą zwykłą edycję „ukryć”.
  c) detal, ale jakiś link ze strony łowców do GGdeals, tak jak do bazaru chyba by nie zaszkodził