No dobrze. Zrobiliście nową stronę poświęconą cenie Xbox Game Pass Ultimate. Ale po co to? A dlaczego? A komu to potrzebne?

Postanowiliśmy napisać kilka słów o tym, dlaczego TaniGamePass.pl to krok naprzód w porównaniu do lokalnych, łowcowych poradników dot. XGPU. I dlaczego powinieneś dać szansę nowemu portalowi, nawet jeśli jesteś już „obcykany” w temacie Game Passa.

1. Poradniki na tani Game Pass są darmowe

Nie pytaj, dlaczego powinieneś korzystać z TaniGamePass.pl, zapytaj dlaczego miałbyś nie korzystać? Wszystkie poradniki udostępnione na naszej nowej stronie są darmowe i pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na subskrypcji Microsoftu.

Dodatkowo, strona pozbawiona jest reklam – zarówno treści sponsorowanych, jak i zautomatyzowanych „banerów”, takich jak np. AdSense. Porównania cenowe wykorzystywane na TaniGamePass.pl w rzetelny sposób informują o najniższej możliwej cenie abonamentu.

2. Poradniki TaniGamePass.pl są zawsze aktualne

W komentarzach pod publikacjami o Game Passie na Lowcygier.pl bardzo często pytaliście nas „czy oferta jest nadal aktualna?”. Format newsów na Łowcach, gdzie nowsze publikacje wypychają starsze, jest niekorzystny dla długoterminowych promocji.

Dzięki TaniGamePass.pl nie musicie zastanawiać się, czy poradnik opublikowany kilkanaście tygodni temu nadal obowiązuje. Nowa strona będzie na bieżąco aktualizowana – ba, dzisiaj w nocy poprawiliśmy wszystkie poradniki, aby uwzględnić dodatkowe 2 miesiące z promocji za 4 zł od Microsoftu.

3. Dynamicznie aktualizujące się ceny abonamentów growych

Newsy na Lowcygier.pl przedstawiają ceny dostępne w momencie publikacji. Regularnie aktualizujemy nasze publikacje o Game Passie, niemniej jednak zmiany cenowe często bywają na tyle dynamiczne, że potrafią nam umknąć.

TaniGamePass.pl automatycznie odświeża wszystkie ceny dzięki powiązaniu z porównywarką cenową GG.deals. Wszystkie opublikowane poradniki na tani Xbox Game Pass Ultimate są więc aktualne z dokładnością co do 15 minut!

4. Wszystko o Game Passie w jednym miejscu

Na Łowcach nastukaliśmy już sporą liczbę różnego rodzaju poradników:

Dzięki TaniGamePass.pl wszystkie metody na oszczędzanie na Game Passie zgromadzone są w jednym miejscu, co ułatwia porównywanie ofert.

5. Sprawdzone sposoby, przetestowane przez naszych Czytelników

Pierwsze poradniki dot. taniego Game Passa opublikowaliśmy na Łowcach już ponad rok temu. Od tego czasu, nasze publikacje zebrały już setki komentarzy oraz rozprzestrzeniły się w sieci, często będąc żywcem kopiowane przez konkurencyjne portale. Powiedzieć, że znamy się na temacie, to nie powiedzieć nic.

Poradniki TaniGamePass.pl zostały dodatkowo zweryfikowane przez prawie 30 ochotników, którzy wzięli udział w eksperymencie, jaki przeprowadziliśmy pod koniec marca. Czytelnicy pomogli nas sprawdzić aktualność poradników oraz przygotować screeny, których użyliśmy w nowym projekcie.

6. Ankieta, która dopasuje najlepsze poradniki do twoich oczekiwań

Na to, jaki poradnik będzie dla Ciebie najkorzystniejszy wpływa bardzo wiele czynników:

  • Jesteś nowym, powracającym, czy aktualnym subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate?
  • Czy masz dostęp do ceny 4 zł za Xbox Game Pass PC w Sklepie Microsoftu?
  • Czy masz dostęp do ceny 4 zł za Xbox Game Pass Ultimate w MS Store?
  • Subskrybowałeś wcześniej Xbox Game Pass na konsolę?

Aby ułatwić Ci wybór najkorzystniejszego poradnika, przygotowaliśmy ankietę, która oceni sytuację w jakiej się znajdujesz i zasugeruje najlepsze możliwe sposoby na tani Game Pass.

7. Instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię przez zakup XGPU

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy posiadacz Xboksa lub komputera PC jest obeznany z Game Passem. Tekstowe instrukcje dla jednych są proste i oczywiste, a dla innych to czarna magia.

Cel, jak przyświecał nam podczas tworzenia nowego projektu to dotarcie do wszystkich typów graczy – zarówno tych doświadczonych, jak i tych stawiających pierwsze kroki z subskrypcjami Microsoftu. Z tego powodu, poradniki na TaniGamePass.pl rozpisane są w bardzo szczegółowy sposób i okraszone instruktażowymi screenami.

8. FAQ z odpowiedziami na najważniejsze pytania

  • Jak wyłączyć płatności cykliczne?
  • Ile maksymalnie miesięcy mogę mieć na koncie?
  • Czy promocja dotyczy też PC?
  • Jak anulować subskrypcję?

Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie lub nam podobne pytania? Od teraz wszystkie odpowiedzi znajdziesz w jednym miejscu – w sekcji FAQ na TaniGamePass.pl.

9. Newsy o Game Passie – nowości i gry opuszczające usługę

Tak, wiemy. Tego typu aktualności znaleźć można na Łowcach oraz w wielu innych serwisach.

Niemniej, dla Waszej wygody, wszystkie aktualności dotyczące Game Passa są także agregowane na TaniGamePass.pl. Możecie w jednym miejscu śledzić promocje na Game Passa i jednocześnie obserwować jakie gry dołączają, a jakie opuszczają usługę.

10. Korzystając z TaniGamePass.pl, wspierasz pracę Redakcji Lowcygier.pl

Nasze portfolio serwisów dla oszczędnych graczy wzbogaciło się o kolejny projekt. Jeśli podoba Wam się nasza praca i chcecie abyśmy dalej rozwijali Łowców Gier, GG.deals, Bazar oraz TaniGamePass.pl po prostu… korzystajcie z naszych platform 🙂

Nie prosimy Was o żadne dotacje, nie zakładamy Patronite’ów. Wszystkie treści jakie produkujemy są bezpłatne, a rozwój serwisów mocno powiązany jest z powiększaniem grupy odbiorców.

Odwiedzając TaniGamePass.pl, klikając w oferty w naszych porównaniach cenowych oraz udostępniając nasze treści wśród znajomych, dokładasz cegiełkę, dzięki której istniejemy 🙂 Dziękujemy!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.