Newsy z kategorii Administracja

Znaleziono 199 wpisów

Poszukujemy Content Creatorów (nie bez powodu pojawia się tu liczba mnoga), którzy zadbają o rozwój publicystyki na Lowcygier.pl – przygotowywanie recenzji oraz rankingów gier, przeglądów ofert przedpremierowych na gry i sprzęt, felietonów, etc.

Nienagannie posługujesz się j. polskim, tworzenie dłuższych treści tekstowych nie stanowi dla Ciebie problemu, posiadasz olbrzymią widzę związaną z giereczkowem i chciałabyś/chciałbyś się nią podzielić z innymi? Dołącz do Łowców!

Czytaj więcej

Łowco, jeśli mieszkasz na terenie Łodzi i chciałbyś dołączyć do naszej Redakcji, masz ku temu okazję 🙂 Uwielbiasz dźwięk pisania na klawiaturze, tworzenie treści tekstowych nie stanowi dla Ciebie problemu, świetnie orientujesz się w branży growej oraz w sposób komunikatywny posługujesz językiem angielskim? Stań się częścią naszego Zespołu.

Czytaj więcej

Do łódzkiego biura poszukujemy osoby, która dołączy do Zespołu odpowiedzialnego za działania contentowe oraz optymalizacją SEO naszych serwisów (Lowcygier.pl, GG.deals, TaniGamePass.pl)

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, masz lekkie pióro, doskonale orientujesz się w branży growej oraz potrafisz rozszyfrować skrót SEO… aplikuj 🙂

Czytaj więcej

Od premiery ŁG3.0 minęły już prawie trzy lata! Przez tak długi okres sporo się zmieniło, zarówno w webdesignie, jak i oczekiwaniach Graczy dot. treści serwowanego przez naszych Redaktorów. Dlatego uznaliśmy, że najwyższa pora zakończyć żywot layoutu, który wdrożyliśmy w listopadzie 2019 r.

Łowcy, umarł król, niech żyje król… Przed Wami Łowcy Gier 4.0!

Czytaj więcej

Łowco, jeśli uwielbiasz dźwięk pisania na klawiaturze, tworzenie dłuższych treści tekstowych nie stanowi dla Ciebie problemu, świetnie orientujesz się w branży growej oraz płynnie posługujesz językiem angielskim, dołącz do naszej Redakcji.

Do łódzkiego biura poszukujemy Content Managera, który zadba o to aby artykuły publikowane na Lowcygier.pl oraz GG.deals były nie tylko aktualne, ale również ciekawe 🙂

Czytaj więcej

Łowcy, jeśli chcielibyście dołączyć do naszej Redakcji, macie ku temu okazję. Poszukujemy świeżej krwi, które zadba o to aby Czytelnicy Lowcygier.pl oraz GG.deals nie przegapili żadnej interesującej promocji/ciekawostki ze świata gamingu 🙂

Poszukujemy:

 • Redaktora posługującego się nienaganną polszczyzną,
 • Redaktora z b. dobrą znajomością zasad pisowni j. angielskiego.

Zainteresowana/zainteresowany? Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji 🙂

Czytaj więcej

Do naszej Redakcji poszukujemy kolejnego Newsmana, który w weekendy będzie serwować naszym Użytkownikom świeżą dawkę promocji dot. gier, konsol oraz akcesoriów gamingowych 🙂

Wymagamy:

 • dostępności przy komputerze i gotowości do pracy w sobotę i niedzielę – 16h – 18h tygodniowo,
 • bardzo dobrego rozeznania w branży gier,
 • kilkuletniego doświadczenia w korzystaniu z Lowcygier.pl oraz sprawnego posługiwania się GG.deals,
 • umiejętności selekcjonowania ofert na gry wideo i akcesoria gamingowe, polskich i zagranicznych sklepów, w oparciu o własne doświadczenie oraz porównywarki cenowe,
 • dobrej znajomości zasad pisowni i interpunkcji j. polskiego,
 • lekkiego pióra połączonego z umiejętnością szybkiego redagowania treści za pośrednictwem edytorów tekstowych,
 • wysokiej kultury osobistej,
 • sumienności i zaangażowania,
Czytaj więcej

No dobrze. Zrobiliście nową stronę poświęconą cenie Xbox Game Pass Ultimate. Ale po co to? A dlaczego? A komu to potrzebne?

Postanowiliśmy napisać kilka słów o tym, dlaczego TaniGamePass.pl to krok naprzód w porównaniu do lokalnych, łowcowych poradników dot. XGPU. I dlaczego powinieneś dać szansę nowemu portalowi, nawet jeśli jesteś już „obcykany” w temacie Game Passa.

Czytaj więcej

Nie da się nie zauważyć, że abonament growy Microsoftu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród graczy, a nasze poradniki opisujące jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate w błyskawicznym tempie rozchodzą się po Internecie, co niezwykle nam schlebia, i dość szybko są przywłaszczane przez inne portale, co już takie fajne nie jest :/

Ze względu na to, że dość często zwracacie się do nas z pytaniami takimi jak: „Czy poradnik na xx miesięcy Xbox Game Pass Ultimate jest nadal aktualny?”, „Czy kody na tani Game Pass są legitne?”, „Czy powracający sub. Xbox Game Pass mogę skorzystać z tego poradnika?”, „Czy cena Game Passa…?”, a doba ma tylko 24h, postanowiliśmy poświęcić swoje życie prywatne i PLNy na rzecz kolejnego autorskiego projektu… Portalu, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom Xboksów, tanich gier PC oraz mobilnego xCloud. Po trzech miesiącach intensywnej pracy… Łowcy, zapraszamy Was na TaniGamePass.pl! Niech cena Xbox Game Pass Ultimate będzie zawsze niska 🙂

Czytaj więcej

Do naszego łódzkiego teamu poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Junior Community Managera. Głównym zadaniem nowego członka zespołu będzie wspomożenie Redaktorów oraz Community Managerów w moderowaniu Społeczności zgromadzonej wokół Lowcygier.pl i GG.deals oraz prowadzenie działań PRowych, mających na celu budowanie rozpoznawalności wspomnianych marek.

Czytaj więcej

Miniony rok przyniósł sporo pozytywnych zmian w funkcjonowaniu Redakcji, niemniej jednak ze względu na pandemię nie wszystkie plany udało nam się w pełni zrealizować, dlatego 2021 r. postanowiliśmy rozpocząć z przytupem i powiększyć nasz zespół o kolejne osoby 🙂

Aktualnie do teamu poszukujemy Programistę PHP (Back-end Developera).

Jesteś graczem? Śledzisz Lowcygier.pl na bieżąco? Chciałbyś współtworzyć największy serwis o promocjach na gry w Polsce? Aplikuj mailowo: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. 🙂

Szczegóły dot. ofert w dalszej części wpisu.

Czytaj więcej

Łowcy, wiele wskazuje na to, że Microsoft ma aktualnie problem z poprawnym konwertowaniem subskrypcji na Xbox Game Pass Ultimate. Sytuacja dotyczy zarówno konwersji abonamentów Xbox Live Gold, Xbox Game Pass, Xbox Game Pass na PC, jak i EA Play.

UWAGA! Jeśli skorzystałaś(eś) z jednej z naszych instrukcji dot. Xbox Game Pass Ultimate i konwersja abonamentów nie przebiegła zgodnie z twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft, która „ręcznie” dokona poprawnej konwersji.

Więcej informacji dot. kłopotów z EA Play -> Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass / Xbox Game Pass na PC / Xbox Live Gold -> Xbox Game Pass Ultimate znaleźć można w dalszej części artykułu.

Czytaj więcej

Uważasz, że twoja konsola jest najlepsza pod słońcem i inne nie mają do niej startu? Interesują Cię promocje i aktualności TYLKO na twoją ulubioną platformę? Szukasz kumpla po padzie? Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy grupy tematyczne na Facebooku:

Grupy będą prowadzone przez Redaktorów Lowcygier.pl i mają na celu m.in. agregować najświeższe i najciekawsze oferty dla danej platformy.

Żeby podkręcić zainteresowanie, ogłaszamy konkurs, w ramach którego najliczniejsza grupa poświęcona konsolowemu graniu na koniec miesiąca otrzyma szanse na wygranie atrakcyjnych nagród! Do zgarnięcia będzie m.in. Paper Mario Origami King, Ghost Of Tsushima, czy F1 2020! Szczegóły znajdziecie w dalszej części wpisu 🙂

Czytaj więcej

Nasze forum dyskusyjne w końcu doczekało się solidnej przebudowy! Udało nam się zaktualizować silnik forum oraz odświeżyć layout graficzny, który od dzisiaj responsywnie dostosuje się do szerokości urządzenia z którego korzystacie. Wprowadziliśmy też kilka usprawnień, np. system podziękowań za posty, czy rozbudowane statystyki ostatnich wpisów.

Podzielcie się wrażeniami w komentarzach pod postem lub w tym temacie na forum. Jeśli macie jakieś pomysły na dalsze usprawnienia, to walcie śmiało i spróbujemy je zaimplementować!

Z okazji premiery nowej wersji forum, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Osoba, która jako pierwsza odgadnie na forum największą ilość gier w nadchodzącym Humble Choice, wygra klucz Steam do Sekiro: Shadows Die Twice! Pamiętajcie, że tym razem będą liczyły się tylko wpisy zostawione w tym temacie na forum. Powodzenia!

2020 r. niesie ze sobą sporo zmian związanych z funkcjonowaniem Lowcygier.pl oraz GG.deals 🙂 Zmian, które powinny wyjść na dobre zarówno Redakcji, jak i Społeczności skupionej wokół naszych serwisów.

Ze względu na otwarcie biura w piękny mieście Łódź oraz plany ekspansji, do teamu poszukujemy Newsmana oraz Community Managera – praca stacjonarna.

Pasjonujesz się grami komputerowymi? Śledzisz naszą stronę na bieżąco i potrafisz odróżnić dobrą promocję od przeciętnej? Mieszkasz w okolicach Łodzi i chciałbyś współtworzyć największy serwis o promocjach na gry w Polsce? Dołącz do Redakcji!

Szczegóły dot. ofert w dalszej części wpisu.

Czytaj więcej

Nasz kanał na Discordzie cieszy się sporą popularnością. W niecały tydzień od oficjalnego otwarcia, dołączyło do niego już ponad 2,5 tysiąca Łowców.

W ramach podziękowań za Wasze zaangażowanie i nieustające wsparcie, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę. W czwartek 5.12 od godz. 19:15 organizować będziemy grę Bingo dla użytkowników, w której do wygrania będzie 5 nagród, w tym Edycja Kolekcjonerska Cyberpunk 2077 na wybraną platformę!

Zainteresowani? Zapoznajcie się z opisem wydarzenia w dalszej części wpisu.

Czytaj więcej

Do naszego łódzkiego biura poszukujemy specjalistę od sklejania pikseli.

Wymagane:

 • 👾 dobra znajomość narzędzi Adobe/Serif
 • 👾 umiejętność pracy na wireframe’ach oraz tworzenia wireframeów
 • 👾 umiejętność pracy w oparciu o brief i benchmarki
 • 👾 doświadczenie związane z webem i projektowaniem UI narzędzi webowych
 • 👾 pixel perfect
 • 👾 znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane:

 • 👾 znajomość Sketch/Figma/Adobe XD
 • 👾 obeznanie z popkulturą
 • 👾 dostrzeganie różnic między God of War a Gears of War 😉

Co oferujemy:

 • 👾 zatrudnienie w oparciu o B2B
 • 👾 biuro w centrum Łodzi
 • 👾 cztery dni home office w miesiącu
 • 👾 pracę w małym, młodym zespole
 • 👾 kawę
 • 👾 piątki z pizzą
 • 👾 wspólny co-op 😉

Portfolio wraz z CV, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o podsyłanie na adres e-mail: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. 🙂

Kanał Łowców Gier na Discordzie jest już gotowy! Dołącz do nas jeśli chcesz pogadać o grach, o promocjach, wspólnie pograć albo po prostu zawiązać nowe znajomości.

Przygotowaliśmy dla Was bota udostępniającego na bieżąco wszystkie promocje z Łowców, powiadomienia na różne kategorie newsów oraz kanał muzyczny. Będziemy też wykorzystywać Discorda do wrzucania szybkich giveawayów kluczy /konkursów z nagrodami.

Kanał jest przede wszystkim dla Was, dlatego mamy w planach udoskonalać go zgodnie z Waszymi potrzebami. Dajcie znać w komentarzach pod newsem lub bezpośrednio na Discordzie, jakie kanały albo udogodnienia powinny jeszcze przygotować. Najbardziej aktywni użytkownicy kanału będą mogli liczyć na specjalne przywileje oraz dostęp do ekskluzywnych giveawayów.

W miarę możliwości postaramy się być sami aktywni na Discordzie i odpowiadać na Wasz feedback i podrzucane przez Was promocje. Do napisania/ do usłyszenia na naszym kanale!

Witajcie na nowej wersji strony Lowcygier.pl! Z dumą oświadczamy, że udało nam się wypuścić projekt jeszcze przed premierą nowego Half-Life’a!

Emocje w tym pasjonującym wyścigu trwały do samego końca:

 • Godzina 0:00 – Łowcy Gier odpalają przerwę techniczną
 • Godzina 0:12 – Gaben nie wytrzymuje presji i ujawnia nową grę – Half-Life: Alyx
 • Godzina 2:00 – projekt Łowcy Gier 3.0 staje się rzeczywistością! Po raz pierwszy w historii mamy responsywny layout! 

Jako że ścigaliśmy się z Gabenem, nie udało nam się dokończyć wszystkiego co planowaliśmy. W dalszej części wpisu przeczytacie jakich usprawnień nasza strona doczeka się w najbliższych dniach/tygodniach.

Czytaj więcej

Piekło zamarzło. Gaben z wrażenia zadławił się pączkiem. Wieczni malkontenci z sekcji komentarzy zwiesili nos na kwintę. Nastał ten wiekopomny dzień, w którym… projekt Łowcy Gier 3.0 w końcu ujrzał światło dzienne! Póki co, w ramach otwartej bety, do której dostęp mają wszyscy zainteresowani. Zapraszamy Was do testowania strony pod adresem:

>> beta.lowcygier.pl <<

Kilka ważnych informacji o becie przeczytacie w dalszej części wpisu.

Czytaj więcej

Wszyscy użytkownicy, którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w beta testach Łowcy Gier 3.0 w tym wątku na naszym forum, otrzymali dzisiaj możliwość przetestowania nowej wersji serwisu. Sprawdźcie swoje skrzynki pw na forum. 🙂

Pozostałych czytelników prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. W nieodległej przyszłości planujemy również otwarte beta testy dla wszystkich zainteresowanych!

Coraz więcej znaków na niebie i na ziemi wskazuje na to, że ŁG3.0 ujrzy światło dzienne jeszcze przed premierą Half-Life 3. Trzymajcie za nas kciuki na ostatniej prostej!