X

Newsy z kategorii Gry za darmo

Beast Blaster na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo grę Beast Blaster, wystarczy zalogować się w serwisie Indiegala, powiązać swój profil z kontem Steam, dołączyć do grupy Indie Gali na Steamie, a następnie kliknąć w przycisk „Claim Free Copy”.

Junk Jack za darmo w iTunes

Junk Jack – za darmo

Loot Hero DX na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Loot Hero DX, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji, potwierdzić wypełnienie zadań w mediach społecznościowych i następnie kliknąć w przycisk “Enter”.

Darmowy weekend z grą Line of Sight na Steamie

Line of Sight – 3 dni darmowej gry

Po zakończeniu darmowego weekendu gra zniknie z Waszej biblioteki. Będziecie ją jednak mogli kupić z 33% rabatem do poniedziałku, do godziny 19:00.

Cataegis: The White Wind na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo Cataegis: The White Wind, wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu na tej stronie, a następnie zalogować się za pomocą Facebooka.

Darmowy weekend z grą Battlerite na Steamie

Battlerite – 3 dni darmowej gry

Po zakończeniu darmowego weekendu gra zniknie z Waszej biblioteki. Będziecie ją jednak mogli kupić z 25% rabatem do poniedziałku, do godziny 19:00.

Fiends of Imprisonment na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo grę Fiends of Imprisonment, wystarczy zalogować się w serwisie Indiegala, powiązać swój profil z kontem Steam, dołączyć do grupy Indie Gali na Steamie, a następnie kliknąć w przycisk „Claim Free Copy”.

Last Survivor na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Last Survivor, musicie udać się na tę stronę, podać adres e-mail oraz wypełnić trzy zadania w mediach społecznościowych. Klucz Steam zostanie wysłany na podany wcześniej adres e-mail.

Chompy Chomp Chomp na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo grę Chompy Chomp Chomp, wystarczy zalogować się w serwisie Indiegala, powiązać swój profil z kontem Steam, dołączyć do grupy Indie Gali na Steamie, a następnie kliknąć w przycisk „Claim Free Copy”.

Darmowy weekend (lub nawet więcej niż weekend) z trybem wieloosobowym Titanfall 2
PCPlaystation 4Xbox One

Darmowy weekend (lub nawet więcej niż weekend) z trybem wieloosobowym Titanfall 2

Darmowa wersja próbna trybu wieloosobowego Titanfall 2 będzie dostępna do pobrania na Xbox One, PlayStation 4 oraz Origin PC od 2 do 4 grudnia. Abonenci EA Access oraz Origin Access otrzymają dostęp do wersji próbnej wcześniej – 30 listopada.

Źródło: informacja prasowa od EA

Darksiders Warmastered Edition za darmo dla posiadaczy oryginalnej wersji!

Darksiders Warmastered Editionza darmo jeśli posiadacie zwykłe Darksiders

Sprawdźcie swoje bibiloteki Steam! Dzięki za cynk, VanPearl!

PAC-MAN Championship Edition DX na Androida za darmo

PAC-MAN Championship Edition DX – za darmo

Aby skorzystać z aplikacji Amazon Undeground, musicie ustawić amerykański kod pocztowy w ustawieniach profilu.

DISTRAINT na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo grę DISTRAINT, wystarczy udać się do tego formularza i wypełnić zadania w mediach społecznościowych.

Pixel Puzzles: UndeadZ na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo grę Pixel Puzzles: UndeadZ, wystarczy zalogować się w serwisie Indiegala, powiązać swój profil z kontem Steam, dołączyć do grupy Indie Gali na Steamie, a następnie kliknąć w przycisk „Claim Free Copy”.

Punch Club za darmo dla abonentów Twitch Prime
PC

Punch Club za darmo dla abonentów Twitch Prime

Abonenci usługi Twitch Prime mogą od dzisiaj odebrać darmowy prezent w postaci gry Punch Club. Oferta obowiązuje tylko przez 5 dni.


W dalszej części newsa opisujemy w jaki sposób zapisać się do darmowego triala usługi Prime. Więcej w rozwinięciu »

Forge of Gods: Dragon Trainer Pack na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Forge of Gods: Dragon Trainer Pack do gry free-to-play Forge of Gods (RPG), musicie udać się na tę stronę, podać adres e-mail, zalogować za pośrednictwem Steama i następnie kliknąć w przycisk „Get the key”. Klucz Steam zostanie wysłany na podany wcześniej adres e-mail.

Darmowy weekend z grą FIFA 17 na PS4 i Xbox One
Playstation 4Xbox One

Darmowy weekend z grą FIFA 17 na PS4 i Xbox One

Posiadacze konsol PS4 i Xbox One przez cały weekend będą mogli nieodpłatnie testować grę FIFA 17. Darmowy weekend potrwa do 27 listopada, do 20:59.

Osoby grające na Xboksie One mają niestety narzucony maksymalny limit 10 godzin rozgrywki. Co więcej, jeśli wykorzystali oni trial z abonamentu EA Access, nie będą mogli oni wziąć udziału w tej akcji

Starsze posty «